Mistrovské utkání starších žáků – 28. 3. 2015 – sobota 10:00

FC Ostrava-Jih – FC Kopřivnice  7:1 (4:0)

Sýkora M. – Jurajda, Kotuláš, Wilam, Polák D. – Balog, Georgiovský, Sýkora N., Stojan – Ondrašík, Šejda

Střídali: Pinkava, Kornáš, Fiala, Bega

Branky: Ondrašík 3, Stojan 2, Šejda a Sýkora N. 1

Do jarních bojů jsme vstoupili domácím utkáním s Kopřivnicí.

Utkání se pro nás od začátku vyvíjelo velice dobře, již po dvaceti minutách jsme vedli 3:0. O všechny tři branky se postaral Ondrašík Jakub. Ještě do přestávky jsme skóre navýšili zásluhou Stojana Radka na 4:0. První poločas nám vyšel na jedničku a jsem rád, že i ve druhém poločase kluci nepolevili a hlavně se nenechali vyprovokovat od hostujících hráčů i trenérů. Do konce utkání se ještě do střelecké listiny zapsal dvakrát Šejda Pavel a jednou Sýkora Nicolas, přesto jsme nedokázali udržet čisté konto, což je velká škoda, konečný výsledek tedy byl 7:1. Chtěl bych chlapcům poděkovat nejen za výsledek, ale hlavně za předvedený výkon. Doufám, že se v podobném světle představíme i v neděli. A to na hřišti Vratimova.