Mistrovské utkání staršího dorostu – 27. 3. 2016 – neděle 9:00

TJ Ludgeřovice – FC Ostrava-Jih 3:3 (1:3)

Sestava:  Golich – Čečotka, Riško, Votýpka, Brezula – Ondrašík, Gaži, Gebauer, Chatrný – Dimitrov, Hajdušek

střídání: Šlachtovský za Dimitrova, Stojan za Gebauera

branky: Gaži 2, Riško

ŽK: Gaži, Votýpka, Gebauer

ČK: Gaži

Hodnocení:

Úvod jarního kola jsme začali i se slepenou sestavou (protože z různých mi neznámých

příčin se k utkání dostavilo jenom 11 hráčů, z toho ještě 7 mladších) celkem dobře a jasně jsme ovládli 1 poločas utkání a nebýt hloupé chyby stoperů, nemuseli jsme dostat

branku na 2 : 1. Bohužel ve druhém poločase jsme už nebyli tím mužstvem, které udá tón hry a i s obrovským přispěním HR, který zcela nesprávně v 60´utkání vyloučil do té doby jasně nejlepšího hráče na hřišti Filipa Gažiho a tak svým pochybením a dalšími spornými verdikty dopomohl domácím ke konečné remíze 3 : 3.

Absolutním negativním jevem bylo následné chování Gažiho, který po svém vyloučení

napadl slovně, ale hlavně fyzicky HR utkání a toto si v žádném případě hráč nemůže

dovolit. Za toto svoje zkratové jednání bude určitě potrestán a hodně tím oslabí mužstvo

do dalších utkání.

Nezodpovězenou otázkou zůstává, kde byli ostatní starší dorostenci nominování do

utkání a ani se neozvali, proč se nedostaví??????????

Mistrovské utkání mladšího dorostu – 27. 3. 2016 – neděle 11:15

TJ Ludgeřovice – FC Ostrava-Jih 3:7 (1:3)

Sestava: Golich –  Polák, Čečotka, Kotuláš, Stojan, Stárek – Gebauer, Šlachtovský, Dimitrov, Tóth – Hajdušek, Chatrný; Ondrašík, Sýkora N.,

Branky: Chatrný 3, Hajdušek 3, Gebauer

Hodnocení:

V první půli utkání nebylo vůbec poznat, že hraje 1 s posledním a to především velice špatnou hrou našeho mužstva. Opět, jako už i v předešlých zápasech mladší dorostenci nechtějí pochopit, že fotbal je kolektivní hra a jednotlivci mají velice mizernou šanci prosadit se individuálně. Navíc obrovské množství zahozených skoro tutovek znamenal výsledek 1 poločasu jenom 1 : 0 pro nás. Ve druhé půli jsme výkon zlepšili a začali i střílet branky. Za stavu 5 : 0 pro nás jsme do útoku vysunuli do té doby výborně hrajícího Čečotky a bohužel po třech hrubých chybách obrany jsme třikrát inkasovali. Jenomže na naší straně skóre rovněž narůstalo, takže s konečným výsledkem 3:7, jsme spokojeni. Rovněž někteří mladší dorostenci nominování neuznají za vhodné se aspoň omluvit, proč se k utkání nedostaví.