Mistrovské utkání mladšího dorostu – 10. 4. 2016 – neděle 11:45

Sestava: Hon – Kotuláš, Mischinger, Čečotka, Georgiovský – Ondrášík, Gebauer, Tóth, Sýkora N., – Chatrný, Hajdušek – Šlachtovský, Dimitrov, Starek, Stojan, Šejda, Polák

Branky: Hajdušek, Šejda

ŽK: Šlachtovský

Hodnocení:

Po týdnu jsme zažívali opět souboj 1. a 2. mužstva v tabulce, protože Bílovec se dotáhl

bodově na nás a na podzim to bylo jediné mužstvo, které nás porazilo. Soupeř byl velice kvalitní, ale od úvodu se hrál oboustranně vyrovnaný zápas. Domácí byli šťastnější, a po dlouhém autu do vápna, míč naším obráncům propadl a ujali se už ve 12´vedení. Hra se přelévala až do konce poločasu na obou polovinách a výraznějších šancí ani jedno mužstvo nemělo. Ihned v úvodu 2 půle jsme udeřili. Po vysunutí Čečotky na hrot, prostrčil míč do vápna na Hajduška a ten vyrovnal. Soupeř se po naší chybě opět ujal v 60´vedení, když brankář Hon místo aby míč směřující za brankovou čáru, pustil, nebo chytil rukou, nešikovně zahrál nohou na rohový kop a soupeř z něho zvýšil vedení na 2 : 1. My jsme ale nezaváhali a o 7´později jsme z nejhezčí akce zápasu, po ose Šlachtovský – Hajdušek – Šejda vyrovnali na konečných 2 : 2. Při spravedlivějším posuzování hry domácích hráčů rukama v pokutovém území, mohl pan rozhodčí odpískat i penaltu pro nás, za evidentní hru rukou, ale bohužel se tak nekonalo. Remíza je asi spravedlivá vzhledem k velice kvalitní hře obou mužstev. Nás musím za předvedený výkon pochválit a jsem rád, že to hráči za nepříznivého stavu nezabalili, ale právě naopak, zvedli se a prokázali obrovskou bojovnost.