Mistrovská utkání žáků sobota – 1. 10. 2016

FC Ostrava-Jih – FK Kopřivnice st.ž. 5:1 (2:0); ml.ž. 1:5 (1:4)

Sestava: Adámek – Sobotík, Jamka (k), Odstrčilík, Vrubel – Vožňák, Pytlík, Hurník, Fiala – Mihola, Vytasil

Br.: 30´ a 62´ Vytasil, 31´ a 67´ Fiala, 43´Mikulík

ŽK: 34´ Jamka

První zasloužené podzimní vítězství starších žáků!

Vstup do utkání byl dobrý a již v 5´ jsme měli šanci. Kterou Vytasilovi zlikvidoval brankář hostu.  Po této šanci hosté zvedli hlavy a tři krát po rohovém kopu ohrozili naší branku. Tam však stál brankář Adámek (ml. ž.) a míč za svá záda nepustil.  Postupně jsme získávali půdu pod nohama a zatlačili hosty před jejích branku. Vytvářeli jsme si spoustu šanci a nastřelili dvakrát břevno. Převahu jsme zúročili dvěma vstřelenými brankami. Takže zasloužené vedení v poločase.

V druhé půli jsme pokračovali v dobrém výkonu a přidali hostům na cestu domu další tři góly. První podzimní zasloužené vítězství. Doufejme, že bude povzbuzením do dalších podzimních utkání.

Ml. ž.

Sestava: Kondáš Pavel – Kondáš Roman, Najdek, Lores, Pečman, Adámek, Kondáš Patrik, Pavlišinec (k), Látka, Filgas, Török, Měšťánek.

Br.: 21´ Adámek

Mladší žáci nemůžou protrhnout střeleckou smůlu.

V prvním poločase bylo utkání v režií hostů, kteří svou převahu vyjádřili i střelecký. A zaslouženě vedli první poločas 4:1.

V druhém poločase se obraz hry změnili. Převahu jsme měli my, ale bohužel bez vstřelené branky. A když se zdálo, že míč skonči v síti, byl proti výborný brankář hostů.

Až se nám začne dařit střílet branky, tak věříme, že bude také vyhrávat. Kluci se s tím musí porvat a věřit, že jejích chvíle přijde.

MFK Vítkovice B – Baník Ostrava B  0 : 9

1          Krnov                8          6          2          0          19:8      20

2          B. Ostrava B     8          6          1          1          65:10    19

3          Horní Suchá      8          5          2          1          26:13    17

4          Brušperk           8          4          2          2          33:22    14

5          Frýdlant n.O.    8          4          2          2          19:12    14

6          Kravaře            8          4          1          3          22:19    13

7          SO Bruntál       8          4          0          4          26:17    12

8          MFK Havířov    8          3          2          3          27:15    11

9          MFK Vítk. B     8          3          0          5          28:33       9

10        Nový Jičín        8          3          0          5          13:43       9

11        Kopřivnice        8          2          2          4          21:33       8

12        Ostrava Jih     8          1          2          5          8:19        5

13        Slavia Orlová   8          1          2          5          11:49       5

14        Jablunkov        8          0          2          6          3:28         2

MFK Vítkovice B – Baník Ostrava B  1 : 10

1             B. Ostrava B       8             7             0             1             93:9       21

2             MFK Vítk. B        8             6             1             1             97:23     19

3             MFK Havířov      8             6             1             1             42:27     19

4             Krnov                 8               6             1             1             25:26     19

5             Kravaře              8               6             0             2             25:27     18

6             Nový Jičín           8             5             1             2             53:29     16

7             SO Bruntál          8             4             2             2             34:19     14

8             Brušperk             8             3             0             5             32:31       9

9             Frýdlant n.O.      8             3             0             5             26:37       9

10           Slavia Orlová      8             2             0             6             21:52      6

11           Kopřivnice          8             2             0             6             22:58       6

12           Jablunkov           8             1             1             6             14:39      4

13           Horní Suchá       8             1             0             7             13:62       3

14           Ostrava Jih       8             0             1             7             10:68       1