Mistrovská utkání žáků sobota – 15. 10. 2016

FC Ostrava-Jih – SO Bruntál st.ž. 1:1 (1:1); ml.ž. 3:5 (2:1)

St.ž.

Sestava: Kurej – Sobotík, Jamka (k), Odstrčilík, Koval – Vožňák, Pytlík, Hurník, Fegler – Mihola, Vytasil – stř. Kopčo, Mikulík, Krištof, Náplava, Klemens.

Br.: 11´ Mihola

Přes velkou převahu jen jeden bod.

Vstup do utkání byl poznamenán přísným pokutovým kopem v 3´ proti nám 0:1. Naší hráči zatlačili soupeře před jeho branku a v 11´Mihola vyrovnal na 1:1. Vytvářeli jsme si spoustu střeleckých příležitosti, ale bez výsledku vstřelené branky.

Druhý poločas probíhal ve stejné režii jako první. Proto ztráta bodu na konec mrzí.

Ml. ž.

Sestava: Adámek – Kondáš Roman, Najdek, Lores, Kondáš Patrik, Pavlišinec (k), Látka, Filgas, Török, Maršálek, Gurecký, Knopp.

Br.: 7´ a 11´ Filgas, 40´ Kondáš Roman

Mladší žáci stále bez vítězství.

V prvním poločase bylo utkání v režii domácích, ale chybělo ještě více branek z vytvořených šancí v síti hostů.

V druhém poločase se obraz hry změnil. Převahu získali hosté, i když naší žáci stačili ještě vyrovnat na 3:3, na konečný bodový zisk to bylo málo. Přesto naší mladší žáci zaslouží za svůj výkon pochvalu.