dorost O.-Jih – Třebovice

Mistrovské utkání dorostů – 22. 10. 2016 – sobota

FC Ostrava-Jih – SK Slavie Třebovice  – st.dr. 9:1 (1:1), ml.dr. 19:0 (8:0)

Dorostenci si otevřeli proti Třebovicím brankovou střelnici.

První poločas utkání nenasvědčoval, že dorostenci vyhraji tak přesvědčivým výsledkem. Náš dorost měl sice mírnou převahu, ale špatně seřízené střelecké měřidla. Hosté zlobili z dobrých a rychlých protiútoků. Proto poločasové skóre 1:1.

V druhém poločase postupně hostům ubývali fyzické síly a naši dorostenci to využili ke vstřelení osmi branek. Jednoznačné a zasloužené vítězství

Sestava: Staš – Kubačák, Čečotka, Georgiovský (2), Pytlík – Suchan, Ladič (2), Gebauer (2), Šlachtovský – Dimitrov, Balogh. Do hry dále zasáhli – Kotuláš, Ondrášik (2) a Polák D. (1).

V utkání mladších dorostenců se očekávalo naše vítězství, ale ne v takové výši. I když hosté nastoupili o 10 hráčích, tak si myslím, že taková utkání nepřináší nic pozitivního pro oba týmy. A jsou na škodu fotbalu.

Sestava: Hon – Stojan (2), Georgiovský, Pinkava, Křižák – Ondrášik, Drobek (1), Wilam (2), Kadlčík (4) –  Ondrášik (1), Balogh (2). Dále do hry zasáhli – Slezák (3), Smetana (2), Kotuláš a Kornáš (1) a vlastní.

Trenéři obou týmu – Urbančík Radim.

Oběma družstvům dorostu blahopřejeme a věříme, že zvládnou i následná utkání v neděli ve Vřesině.