OZL mladší žáci s Petřkovicemi 17.2.2018

Mladší žáci FC Ostrava-Jih – Petřkovice 8 : 4 ( 1 : 1 ) – 17.02.2018 08:35 Trojhalí

Hodnocení trenéra Diviše Petra:

Ve 3. utkání OZL jsme nastoupili v lehce pozměněné sestavě s největším rozdílem v bráně. Bez obou gómanů naši svatyni tentokrát bránil Míša Amaro (standardně obránce). A jeho výkon stál opravdu za to! V prvním poločase byl soupeř z Petřkovic viditelně aktivnější a dělal nám problémy. Převážně svou rychlou rozehrávkou autových vhazování a také rohovými kopy. Brankový účet jsme otevřeli my zásluhou Šimiho ve 3. minutě utkání. Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat a po dalších třech minutách bylo srovnáno. Soupeř nás tlačil, nepůjčil nám balón a snažil se strhnout zápas na svou stranu střelbou ze všech pozic. Jenže Míša v bráně byl zásadně proti tomu aby inkasoval a tak skóre zůstalo do poločasu beze změny. V poločasové pauze jsme opět přistoupili k oblíbené taktické chvilce a opět to vyšlo. Změnili jsme lehce styl a soupeř s tím měl problém. Po 3 minutách od poločasového hvizdu jsme skorovali (Šimi). V následujících dvou minutách jsme přidali ještě 2 branky (Paťa, Šimi) a tak bylo po 5 minutách druhého poločasu skóre 4:1 v náš prospěch. Kluci udrželi tempo druhého poločasu hodně vysoko a obzvláště díky přístupu k soupeřovým hráčům se taktovka hry přenesla na naší stranu. Hrál se krásný fotbal, nahoru dolů, spousta pěkných šancí na obou stranách. Konečné skóre zápasu se zastavilo na stavu 8:4 a myslím. V náš prospěch hrálo i to, že soupeř neunesl náš nástup do druhého poločasu a jeho hra uvadla. Nic méně neustále vystrkoval růžky. O zápasu se rozhodlo ve 40 minutě kdy jsme během 3 minut překonali 3x soupeřova gólmana (Ládik, Velča, Kukec). Přišitím soupeřem nám bude Krásné Pole a myslím, že se bude stejně jako dnes, hrát dobrý fotbal ve vysokém tempu.