Hodnocení utkání dorostu FC Ostrava-Jih – Slavia Orlová 2:0 (1:0)

Sestava:

Král – Vytasil, Pytlík, Kotuláš, Odstrčilík – Lipták ( 85. Dudek ), Wilam, Zaremba ( 40. Pomiklo ), Smetana – Mihola (89. Hanzlík ), Sobotík ( 69. Vlček)

Branky: 9. Zaremba, 71. Vlček

První poločas z naší strany byl hodně aktivní, přesně to, co chceme hrát. První střela Zaremby ještě gólem neskončila, ale v 9. minutě jsme šli jeho přízemní střelou do vedení. Další šance jsme bohužel nevyžili, hlavně tu ze 17. minuty, kdy jsme pěkně zakombinovali na levé straně a z následného centru Sobotík trefil břevno. Ještě do poločasu jsme měli pár závarů, ale bez gólového efektu.  A tak jsme do šatny šli jen s jedno gólovým vedením.

Kaňkou prvního poločasu je zranění D.Zaremby.
Začátek druhého poločasu nebyl z naší strany dobrý, museli jsme změnit rozestavení po zranění Zaremby. Následovala chaotická pasáž, neudrželi jsme míč, neměli odražené balóny a kazili hodně přihrávek. Naštěstí na tom hosté byli podobně, přesto si vytvořili dvě šance. Za zmínku stojí hlavně střela, při které se vyznamenal M.Král. V 71. minutě střidající Vlček pohotově hlavou zvýšil na 2:0. Zbytek zápasu jsme si pohlídali a dokopali ke třem bodům.