Tréninky

Zde

16. Plán tréninku a utkání na období 1.5.-31.5. 2019 – květen

dat.denmužidoroststarší žáciml. žácist. př. Ast. př. Bml. př.výběryUT
1st16:00-17:30 Kos15:30-17:00 Kos16:30 Petřkovice doma
2čt17:30-19:00 Kos16:00-17:30 Kos16:00-17:30 UT16:00-17:30 UT16:00-17:30 Kos ¼16:00-17:30 Kos ¼
317:30-19:00 Kos16:00-17:30 Kos15:30-17:00 Kos16:00-17:30 UT16:00-17:30 UT
4so16:30 Slovan doma14:15 Fryčovice ven10:00 Darkovičky dom11:45 Darkovičky domLANDEK CUPLANDEK CUP
5neLANDEK CUPLANDEK CUP
6po16:00-17:30 Kos15:30-17:00 Kos16:00-17:30 UT
7út17:30-19:00 Kos16:00-17:30 Kos16:00-17:30 UT16:00-17:30 UT16:00-17:30 Kos ¼
8st16:00-17:30 Kos15:30-17:00 Kos17:00 Vítkovice doma16:00 Vítkovice doma16:45 Poruba ven
9čt17:30-19:00 Kos16:00-17:30 Kos16:00-17:30 UT16:00-17:30 UT16:00-17:30 Kos ¼16:00-17:30 Kos ¼
1017:30-19:00 Kos16:00-17:30 Kos15:30-17:00 Kos16:00-17:30 UT16:00-17:30 UT
11so10:00 Frýdlant dom9:00 Jablunkov ven10:45 Jablunkov ven
12ne16:00 Strahovice venMarkvartovice turnaj
13po16:00-17:30 Kos15:30-17:00 Kos17:30 Krásné Pole ven16:00-17:30 UT
14út17:30-19:00 Kos16:00-17:30 Kos16:00-17:30 UT16:00-17:30 UT16:00-17:30 Kos ¼
15st17:00 Staré Město dom16:00-17:30 UT 1/215:30-17:00 UT 1/216:30 Polanka doma
16čt17:30-19:00 Kos16:00-17:30 Kos16:30 Stará Bělá ven16:00-17:30 Kos ¼16:00-17:30 Kos ¼
1717:00-18:00 Kos16:00-17:30 Kos15:30-17:00 Kos16:00-17:30 UT16:00-17:30 UT
18so17:00 Šilheřovice doma10:00 Kopřivnice dom11:45 Kopřivnice domPolanka turnajPolanka turnaj
19ne17:00 Horní Žukov ven
20po16:00-17:30 Kos15:30-17:00 Kos16:00 Vřesina ven
21út17:30-19:00 Kos16:00-17:30 Kos16:00-17:30 UT16:00-17:30 UT16:00-17:30 Kos ¼
22st16:00-17:30 Kos15:30-17:00 Kos17:00 Polanka doma16:00 Svinov doma16:00-17:30 Kos ¼
23čt17:30-19:00 Kos16:00-17:30 Kos16:30 Velká Polom doma16:00-17:30 Kos ¼16:00-17:30 Kos ¼
2417:30-19:00 Kos16:00-17:30 Kos15:30-17:00 Kos16:00-17:30 UT16:00-17:30 UT
25so15:00 Vítkovice 1919 ven16:45 Vítkovice 1919 ven
26ne17:00 Bohuslavice ven
27po16:00-17:30 Kos15:30-17:00 Kos16:00-17:30 UT
28út17:30-19:00 Kos16:00-17:30 Kos16:00-17:30 UT16:00-17:30 UT16:00-17:30 Kos ¼
29st16:00-17:30 Kos15:30-17:00 Kos16:00 Hrabová ven16:00-17:30 Kos ¼
30čt17:30-19:00 Kos16:00-17:30 Kos16:30 Šenov ven16:00-17:30 Kos ¼16:00-17:30 Kos ¼
3117:30-19:00 Kos16:00-17:30 Kos15:30-17:00 Kos16:00-17:30 UT16:00-17:30 UT

Odkazy na partnery:

FC Ostrava - Jih © 2019