Tréninky

14. Plán tréninku a utkání na období 1.2.-28.2. 2019 – únor
dat.denmužidoroststarší žáciml. žácist. př. Ast. př. Bml. př.výběryUT
117:30-19:00 UTprázdninyprázdninyprázdninyprázdninyprázdninyprázdniny
2so12:00 Čeladná Vrat.tur.
3ne13:00 Petřkovice OZL
4po15:30-17:00 UTprázdninyprázdninyprázdninyprázdniny
5út17:30-19:00 UT16:00-17:30 UTprázdninyprázdninyprázdninyprázdniny
6st16:00-17:30 terén15:30-17:00 UTprázdninyprázdninyprázdninyprázdniny17:00-18:30 Petřvald ?
7čt17:30-19:00 UT16:00-17:30 UTprázdninyprázdninyprázdninyprázdniny
817:30-19:00 UT15:30-17:00 UT16:00-17:30 Dubina ?prázdninyprázdninyprázdniny
9so10:00 Vratimov „A“ Vr.tur.09:00 St. Bělá OZL12:50 Vítkovice OZL13:55 Šenov OZLOZL 8:30 – 13:30
10ne09:00 Kr. Pole OZLOZL 8:30 – 13:30
11po15:30-17:00 UT15:30-17:00 SPŠStavební15:30-17:00 Šeříková
12út17:30-19:00 UT16:00-17:30 UT16:45-18:15 A.Kučery16:30-18:00 Kos. VT
13st16:00-17:30 terén15:30-17:00 UT16:00-17:30 SPŠTDoprav.16:00-17:00 Šeříková17:00-18:30 Petřvald ?
14čt17:30-19:00 UT16:00-17:30 UT16:45-18:15 A.Kučery16:30-18:00 Šeříková16:00-17:30 Kos. VT
1517:30-19:00 UT15:30-17:00 UT16:00-17:30 Dubina ?17:00-18:30 Kos. VT
16so10:00 Vřesina Vrat.tur.11:00 Řepiště OZL13:55 St. Bělá OZL12:50 Vítk.dívky OZLOZL 8:30 – 13:30
17ne10:30 Sl. Ostrava OZLOZL 8:30 – 13:30
18po15:30-17:00 UT15:30-17:00 SPŠStavební15:30-17:00 Šeříková
19út17:30-19:00 UT16:00-17:30 UT16:45-18:15 A.Kučery16:30-18:00 Kos. VT
20st16:00-17:30 terén15:30-17:00 UT16:00-17:30 SPŠTDoprav.16:00-17:00 Šeříková17:00-18:30 Petřvald ?
21čt17:30-19:00 UT16:00-17:30 UT16:45-18:15 A.Kučery16:30-18:00 Šeříková16:00-17:30 Kos. VT
2217:30-19:00 UT15:30-17:00 UT16:00-17:30 Dubina ?17:00-18:30 Kos. VT
23so12:00 Sl.Ostrava Vrat.tur. OZL 8:30 – 13:30
24ne11:00 Hlubina „B“ OZL09:00 Svinov OZLOZL 8:30 – 13:30
25po15:30-17:00 UT15:30-17:00 SPŠStavební15:30-17:00 Šeříková
26út17:30-19:00 UT16:00-17:30 UT16:45-18:15 A.Kučery16:30-18:00 Kos. VT
27st16:00-17:30 terén15:30-17:00 UT16:00-17:30 SPŠTDoprav.16:00-17:00 Šeříková17:00-18:30 Petřvald ?
28čt17:30-19:00 UT16:00-17:30 UT16:45-18:15 A.Kučery16:30-18:00 Šeříková16:00-17:30 Kos. VT
29
30
31
mužidoroststarší žáciml. žácist. př. Ast. př. Bml. př.výběryUT
plochy budou průběžně upřesněné
FC Ostrava - Jih © 2014 Frontier Theme