FK Slavia Orlová-Lutyně – FC Ostrava-Jih 2:2 (1:1)

Sestava: Rybníček – Leščák, Šembera, Drahorád – Strempek, Němec – Černý, Miklas, Palubjak – Knop, Gřunděl

Branky: Palubjak, Belina

ŽK: Šembera, Belina

Střídání: 63´ Belina za Miklase, 65´ Chatrný za Knopa, 66´ Georgiovský za Leščáka, 75´ Gebauer za Černého, 85´ Šlachtovský za Strempeka

hodnocení trenéra Urbančíka:

Ve 4 kole na sebe narazila ještě dvě neporažená družstva a od začátku do konce to byl nelítostný boj plný osobních soubojů a boj o každý metr hřiště. V 5 min. jsme se mohli dostat do vedení, ale Černý svou šanci zakončil jen střelou do tyče(hrál velmi povedené utkání). V zapětí se soupeř dostal do vedení a nevyužil ještě jednu brankovou příležitost a tak minutu před poločasem krásnou střelou Palubjak vyrovnal na 1:1. V 2.pol.naši kluci byli opticky lepším mužstvem, jenže soupeř střelou z poza vápna se ujal vedení.8 min. před koncem utkání se nedohodl domácí brankář se stoperem a svým důrazem Belina byl u míče první a vyrovnal na konečných 2:2.Remíza byla zasloužená a bod je pro nás dobrý. Na umělce v Orlové se budou body vozit těžko. Naši kluci podali bojovný, avšak ne 100% výkon a tak věřím, že budou v této bojovnosti pokračovat a přidají i více fotbalovosti.