Mistrovské utkání staršího dorostu – 24. 10. 2015 – sobota 10:00

FC Ostrava-Jih – FK Avízo Město Albrechtice 3:3 (1:1)

Golich – Pytlík, Mischinger, Votýpka, Šejda – Gebauer, Čečotka, Gaži, Palubjak – Němec, Ondrašík

Branky: Němec 2, Palubjak

střídání: 69´ Chatrný za Ondrašíka, 81´ Kubačák za Pytlíka, 85´ Dimitrov za Čečotku

ŽK: 9´ Votýpka, 20´ Palubjak

Hodnocení:

Nepovedený zápas, ve kterém jsme měli ukázat vzestup formy a bohužel jsme to nedokázali. Dva laciné góly v naší síti znamenaly obrat v zápase a pro statečně bojující hosty asi zaslouženou remízu. My jsme přitom měli bezpočet tutových gólových příležitosti, ale nepřesná muška a možná i tolik potřebný klid v zakončení, který chyběl, znamená pro nás ztrátu 2 bodů. Hra byla proti minulým zápasům o poznání lepší, ale mizerná koncovka a 2 obrovské kiksy brankáře vedly jenom k remíze. Rovněž koncentrace hráčů na konci utkání byla velice slabá, někteří už jenom po hřišti chodili, nebo se schovávali. Místo přidání minimálně dvou branek, jsme si nechali za stavu 3 : 1 dvě branky vstřelit. Takto se prostě nebojuje až do konce utkání.

Trenér Mecner Vlastimil

st.dr. 24.10. M.Albrechtice

Hodnocení mistrovského utkání mladšího dorostu – 24. 10. 2015 – sobota 12:15

FC Ostrava-Jih – FK Avízo Město Albrechtice 5:1 (3:1)

Sestava:

Golich – Kotuláš, Mischinger, Georgiovský, Stojan – Gebauer, Čečotka, Tóth, Dimitrov – Ondrašík, Chatrný

Střídali: Režňák, Šejda, Křižák

Branky: Dimitrov 2, Gebauer, Ondrašík, vlastní

ŽK: Gebauer, Georgiovský, Režňák, Ondrašík

Hodnocení:

Nepočítali jsme s lehkým zápasem, podle postavení soupeře v tabulce nás nic jednoduchého nečekalo. Natož, když se pán rozhodčí rozhodl od 1 minuty jít proti nám a odpískal PK za údajnou ruku na zemi v pokutovém území. Soupeř se tak rychle ujal vedení, ale naštěstí jsme ihned z protiútoku vyrovnali. Poté jsme přidali ještě 2 branky a do šatny jsme vedli 3 : 1 a trochu nás to uklidnilo. I když jsme neměli do druhé půle již nikoho na střídání (Mischinger – únava z předešlého utkání, Čečotka – bolest hlavy po srážce z předešlého utkání, Chatrný?????????), museli chlapci dohrát zápas v 11. Poprali se s tím statečně a přidali ještě soupeři na dalekou cestu 2 branky.