Hodnocení mistrovského utkání mladšího dorostu – 15. 8. 2015 – sobota 12:15

Golich – Jurajda, Mischinger, Georgiovský, Křižák – Režňák, Čečotka, Šlachtovský, Dimitrov – Ondrašík, Suchan

Střídání: 35´ Chatrný za Čečotku, 41´ Hon za Golicha, Kotuláš za Křižáka, 55´ Kornáš za Režňáka, Balogh za Stojana

Branky: Stojan, Ondrašík, Režňák, Šlachtovský, Chatrný

hodnocení:

Vzhledem k tomu, že se jednalo o vůbec  první zápas po příchodu žáků do mužstva, bylo patrné, že si teprve zvykají na nový styl a hra podle toho i vypadala. Ale prosadili se právě mladí a po brankách Stojana a Ondrášika jsme vedli 2 : 0, Soupeř potom snížil, ale do poločasu jsme přidali ještě jeden gól. Ve druhé půli hosté opět snížili, ale my jsme ve dvou minutách přidali dva góly a vypadalo to, že bychom luxusní náskok 5 : 2, měli s přehledem pohlídat. Jenomže stalo se přesně něco opačného, soupeř, ač oslaben o zraněného hráče jen v 10 nám vstřelil dva góly a pořádně nás potrápil. Projevila se ještě nevyzrálost mladíků, když nedovedli zápas dohrát takticky.