Hodnocení mistrovského utkání mladšího dorostu – 18. 4. 2015 – sobota 12:15

FC OSTRAVA- JIH  – TJ Ludgeřovice    6:3 (3:1)

Rybníček – Pytlík, Mischinger, Kubačák, Suchan, Cvilink, Franczyk, Gebauer, Šlachtovský, Buchta, Čečotka, Wrožyna,

Branky:  Gebauer 3, Čečotka, Šlachtovský, Cvilink

HODNOCENÍ MISTROVSKÉHO UTKÁNÍ MLADŠÍHO DOROSTU

FC OSTRAVA JIH   –  SLAVIA ORLOVÁ      5  :  4   středa  22. 4. 2015

Branky: Čečotka 3, Buchta, Cvilink

HODNOCENÍ:

Zápas o první místo v tabulce jsme po velice špatném 1. poločase otočili ve druhé půlce zlepšeným výkonem a možná i tím, že soupeř povolil a soustředil se na bránění dvougólového vedení, ale za stavu 2 : 4 jsme povstali z mrtvých a třemi góly rozhodli hokejovým výsledkem 5 : 4 o tom, že  vedeme tabulku mladšího dorostu. Hra ve druhé půli byla dost kvalitní, hráči plnili úkoly, které po nich vyžadovali trenéři a soustředili se na kolektivní pojetí fotbalu a navíc se dařilo i střelecky.

Hodnotil trenér Mecner

ml.dr. Orlová

VÍTKOVICE SVINOV   –  FC OSTRAVA JIH    0  :  6   neděle 26. 4. 2015

Branky:  Chatrný 2, Gebauer, Čečotka, Suchan, Mischinger

HODNOCENÍ:

Jednostranná záležitost, ale z počátku nám trvalo skoro 25´,než jsme vstřelili první branku. Soupeř párkrát zahrozil, ale svou největší šanci, penaltu neproměnil, když nastřelil jenom tyčku. Naše hra byla hodně kombinační, hráli jsme po stranách, ale opět byl problém se zakončením. S tím se potýkáme v posledních zápasech dost často. Vytvoříme si nespočet gólových příležitostí, ale nedovedeme je chladnokrevně proměnit v góly. Pozitivní je i čisté konto na naší straně.