Hodnocení mistrovského utkání mladšího dorostu – 6. 6. 2015 – sobota 12:15

FC Ostrava-Jih – FK ODRA Petřkovice  9:2 (5:1)

Sestava:

Rybníček – Pytlík, Mischinger, Votýpka, Wrožyna – Buchta, Gebauer, Šlachtovský, Cvilink – Ladič, Chatrný – Gacík, Režňák, Suchan

Branky: Chatrný 2, Suchan 2, Šlachtovský, Ladič, Buchta, Gebauer, Cvilink

Hodnocení:

Je velmi těžké hodnotit tento zápas, protože soupeř hrál jenom s 8 hráči, ale pro náš tým to byl velice důležitý zápas, protože v případě vítězství jsme se stali  VÍTĚZI KRAJSKÉHO PŘEBORU MLADŠÍHO DOROSTU, což se 2 kola před koncem soutěže povedlo. V tropickém vedru, navíc v pravé poledne, jsme v prvním poločase, jako už mnohokrát před tím, v zápasech se stejným, nebo podobným počtem protihráčů, nehráli to, co chceme hrát a k čemu trenéři hráče neustále nabádají – kombinační hra s rychlým posunem míče na dalšího hráče, s co nejmenším počtem doteků a hrou po stranách. Někteří hráči to vždy pojmou po svém a chtějí za každou cenu dát sami co nejvíce gólů. Ve druhé půli se obraz hry změnil , po důrazném napomenutí trenéru a najednou soupeř nestíhal, balon šel z nohy na nohu a rovněž gólově jsme se prosazovali až do konečných  9 : 2 . Po zápase si kluci užívali výhry v krajském přeboru a my trenéři jim můžeme jen poblahopřát k tak úspěšné sezóně  a k úspěchu, který oddíl v dorosteneckých kategoriích již dlouho nezažil. Neusněme na vavřínech a v dalších sezónách potvrďme, že se budeme právem vyhřívat na předních místech tabulky.