Sestava: Rybníček (46´Klobasa) – Miškařík, Konečný, Ondračka (18´ČK!), Zima (73´Vedlich) – Čakajda(65´Žíla). Čajka, J. Kroupa, Zdeněk (70´Korbačka) – Schüler, Ščigel(83´Sklenák)

Branka: Schüler

ČK: Ondračka

Z HATĚ OPĚT BEZ BODU!!!

Muži přijeli do Hatě uhrát body, což by se možná povedlo nebýt mnoha okolností nejen na hřišti, ale i mimo hřiště!!! Už v pátek bylo jasné, že naše jednička v bráně Rado Vaňo v neděli nebude kvůli pracovním důvodům. Byl nahrazen mladíkem Rybníčkem Matějem, který si vedl v zápase dobře, ale nakonec byl o poločase střídán Tomem Klobásou a tomu se už tak nevedlo.

Naši muž na těžkém podmáčeném terénu vůbec nezačali špatně a vytvořili si několik slibných šancí v úvodu zápasu, jen chybělo přesnější zakončení! Vše hrálo v náš prospěch až do 16min,kdy první útok domácích skončil rohovým kopem, po něm přišel nepochopitelný zkrat Filipa Ondračky, který zabránil letícímu míči do brány RUKOU!!! Zákonitý a jasný trest v podobě červené karty a pokutového kopu, zkušený Vojáček se nemýlil a otevřel skóre v domácí prospěch, 1:0!!! I přes hru v desíti byl náš pohyb a hlavně přechod do útoku velice slibný, jen ne a ne dát touženou vyrovnávací branku! Až v 36min dostal ideální přihrávku Schüler za obránce a s přehledem srovnal, 1:1!!! Domácím se nabízely rychlé přechody do útoku, přece jenom nám chyběl jeden hráč, ale domácích nepřesnost hrála v náš prospěch, ještě těsně před pauzou šel sám na gólmana Hatě Zdeněk, en kdyby zakončil lépe a proměnil obrovskou šanci tak by se šlo do kabin s jednobrankovým vedením a ne remízou 1:1.

Jak skončila první půle, tak začala druhá, hned v první minutě byl sám před brankářem Hatě Ščigel, nedokázal dát míč do sítě, tyhle šance nás mohou mrzet, povzdechli si fanoušci našeho týmu a nebyli daleko od pravdy, když domácí v rozmezí 8min vstřelili 3 GÓLY!!! Byla 57min a na ukazateli skóre svítil stav 4:1!!! To už bylo asi po fotbale, nejde upřít snahu našich hráčům, protože ač v desíti hráli nadoraz, snažili se a určitě byli fotbalovější než Hať, jenže fotbal se hraje na chyby a těch náš tým udělal dost, za což platil obdrženými brankami!!! Domácí dali poslední hřebík v podobě gólu z pokutového kopu, který byl již pátý nařízený proti nám v této sezóně!!! Konečný stav utkání 5:1!!!

Po úvodních 2. kolech, kdy jsme získali 6 bodů, jsme za 3. kola získali pouhý jeden bodík a to ještě za remízu v domácím prostředí.

V sobotu uvítáme v 16 hod Ludgeřovice a chtělo by to naplno bodovat!!!