Přípravné utkání jaro 2017

  • Rozpisy utkání v přípravné období na jaro – 2017.
  • Muži:
  • 5.2. 2017 – neděle – 11:00 FC Ostrava-Jih – FK Staříč; turnaj ve Vřesině
  • 12.2. 2017 – neděle – 11:00 FC Ostrava-Jih – TJ Vítkovice Svinov; turnaj ve Vřesině
  • 19.2. 2017 – neděle – 15:00 FC Ostrava-Jih – TJ Sokol Kateřinice; turnaj ve Vřesině
  • 26.2. 2017 – neděle – 13:00 FC Ostrava-Jih – FC Vřesina; turnaj ve Vřesině
  • 4.3. 2017 – sobota – 18:00 FC Ostrava-Jih – TJ Sokol Tísek; turnaj ve Vřesině
  • 11 – 12. 3. 2017 play-off dle umístění v tabulce; den a čas bude upřesněn
  • 18.3. 2017 – sobota – TJ Sokol Jistebník – FC Ostrava-Jih; čas bude upřesněn
  • 19.3. 2017 – neděle – utkání o konečné pořadí na turnaji ve Vřesině; čas bude upřesněn
  • Dorost:
  • 4.2. 2017 – sobota – 14:10 FC Ostrava-Jih – MFK Vítkovice-juniorky; turnaj ve Vřesině
  • 11.2. 2017 – sobota – 9:00 FC Ostrava-Jih – FC Vřesina; turnaj ve Vřesině
  • 18.2. 2017 – sobota – 9:00 FC Ostrava-Jih – FK Stará Bělá; turnaj ve Vřesině
  • 25.2. 2017 – sobota – 14:10 FC Ostrava-jih – SK Lhotka; turnaj ve Vřesině
  • 11.3. 2017 – sobota utkání o umístění na turnaji ve Vřesině; čas bude upřesněn
  • Starší žáci:
  • 4.2. 2017 – sobota – 9:00 FC Ostrava-Jih – FK Stará Bělá (5+1); UT Krasnoarmejců
  • 11.2. 2017 – sobota – 9:00 FC Ostrava-Jih – TJ Slovan Ostrava (5+1); UT Krasnoarmejců
  • 18.2. 2017 – sobota – 11:50 FC Ostrava-Jih – FC Vřesina (5+1); UT Krasnoarmejců
  • 25.2. 2017 – sobota – play-off (5+1); čas bude upřesněn; UT Krasnoarmejců
  • 5.3. 2017 – neděle – utkání o umístění (10+1); UT Vřesina
  • Mladší žáci:
  • 4.2. 2017 – sobota – 11:40 FC Ostrava-Jih – TJ Klimkovice (5+1); hala Varenská
  • 11.2. 2017 – sobota – 10:20 FC Ostrava-Jih – TJ Ludgeřovice (5+1); hala Varenská
  • 25.2. 2017 – sobota – 9:00 FC Ostrava-Jih – FK Stará Bělá (5+1); hala Varenská
  • 4.3. 2017 – sobota – 9:00 FC Ostrava-Jih – TJ Heřmanice Slezská (5+1); UT Krasnoarmejců
  • 11.3. 2017 – sobota – utkání o umístění; čas bude upřesněn; UT Krasnoarmejců
  • Starší přípravka:
  • 4.2. 2017 – sobota – 9:00  FC Ostrava-Jih „A“ – SK Lhotka; hala Lhotka
  • 11.2. 2017 – sobota – 10:20 FC Ostrava-Jih „A“ – FC ODRA Petřkovice; hala Lhotka
  •                                       11:40  FC Ostrava-Jih „B“ – SK Šenov; hala Lhotka
  • 18.2. 2017 – sobota – 10:20 FC Ostrava-Jih „A“ – TJ Unie Hlubina; hala Lhotka
  •                                      11:40   FC Ostrava-Jih „B“ – SK Stará Bělá; hala Lhotka
  • 25.2. 2017 – sobota – 9:00 FC Ostrava-Jih „B“ – MFK Vítkovice-dívky; hala Lhotka
  • 4.3. 2017 – sobota – 10:20 FC Ostrava-Jih „A“ – SK Polanka; UT Lhotka
  •                                      11:40   FC Ostrava-Jih „B“ – TJ Sokol Dolní Lhota; UT Lhotka
  • 11.3. 2017 – sobota – utkání o umístění; čas bude upřesněn; UT Lhotka
Aktualizováno: 4.2.2017 — 11:17