FC Odra Petřkovice – FC Ostrava-Jih 2:8 (1:5)

Sestava: Maňák – Belina, Šembera, Strempek, Leščák – Hrubý, Miklas, Němec, Drahorád – Gřunděl, Georgiovský

Střídání: 34´Černý za Hrubého, 46´Gebauer za Leščáka, 65´ Chatrný za Georgiovského, 75´ Palubjak za Miklase

Branky: 2 Gřunděl,2 Němec, 1 Leščák, Černý, Gebauer, Palubjak

Hodnocení trenéra Mecnera:

Utkání, ze kterého jsme jako trenéři měli trochu obavu, protože jsme nevěděli, kolik hráčů staršího dorostu bude k dispozici (nemoci, zranění) a věděli jsme o kvalitě soupeře, který byl v tabulce ihned za námi. Proto se všeobecně očekával litý boj o každý míč a spíše vyrovnané utkání. Jenomže na zápas se dostavili úplně všichni a na podmáčeném terénu jsme od počátku předváděli líbivý fotbal, hráli jsme po zemi, dobře kombinovali a roztahovali hru do stran a tak už v 9´jsme vedli 2 : 0. Soupeř ve 26´snížil, ale vzápětí přišla nádherná akce na jeden dotek dvojice Miklas – Němec, kteří prošli středem hřiště, jako po másle a soupeř se na ně jenom díval. Do poločasu jsme ještě 2 branky přidali a šlo se do kabin za stavu 1 : 5. Ve druhém poločase se přidali i náhradníci a po dalších 3 gólech a jednom inkasovaném, zápas skončil domácím debaklem.