sestava: Sýkora M. – Polák, Janša, Kotuláš, Pinkava – Jurajda, Georgiovský, Wilam, Stojan – Ondrašík, Sýkora N.

branky: Kotuláš, Georgiovský, Wilam, Slezák, vlastní

střídali: Slezák, Trusiňski, Baláž, Balog, Rehák, Bega

hodnocení trenéra Hančina ml.:

V sobotu jsme odehráli další utkání na půdě Brušperku. Ještě půl hodiny před výkopem nebylo jasné, zda se utkání odehraje, nakonec rozhodčí hřiště uznal za způsobilé a na hodně podmočeném pažitu jsme získali tři body.

V první půli si týmy zvykaly na náročný terén, který dělal oběma velký problém, přece jenom lépe se s tím vyrovnali naši hráči. První příležitost utkání jsme opět, jako už tradičně, nedokázali proměnit. Domácí svou první velkou šanci také nevyužili. Pak už přišla první branka utkání, hlavou Kotuláše, po dobře zahraném přímém kopu Ondrašíka – 0:1. Konečně jsme se dokázali prosadit ze standartní situace, předešlé tři utkání jsme tyto disciplíny zahrávali žalostně. Do poločasu jsme se dokázali prosadit ještě jednou, to když Georgiovsky prostrkával míč na Sýkoru N. Domácí hráč sice dokázal této přihrávce zabránit, ale tak nešťastně, že míč skončil z hranice velkého vápna v domácí síti 0:2.

Do druhého poločasu jsme nastoupili laxně, ještě že domácí měli nepřesnou mušku. Nejdříve nastřelili břevno, poté šli sami na našeho gólmana Sýkoru M., ale opět neuspěli, náš brankář nás i v tomto utkání podržel. Kdežto našim hráčům vycházela koncovka náramně, třetí branku přidal Georgiovsky, který se trefil parádně z hranice šestnáctky, po přesné přihrávce Ondrašíka- 0:3. Zanedlouho jsme se radovali znovu, to když po individuální akci a nezištném prostrčení Baláže skóroval Wilam 0:4. Pátý a nejhezčí gól jsme si nechali na závěr utkání, nejmenší hráč na hřišti Slezák si postavil míč k přímému volnému kopu a vymetl šibenici 0:5.

Chtěl bych klukům za výkon poděkovat a doufám, že doma proti Orlové tuto sobotu potvrdíme tři body dovezené z venku.

Aktualizováno: 1.10.2014 — 17:48