FK Kopřivnice – FC Ostrava-Jih 3:3 (1:2)

sestava: Sýkora M. – Pinkava, Kotuláš, Janša, Polák – Jurajda, Rehák, Wilam, Stojan – Ondrašík, Sýkora N.

střídali: Kondáš, Balog, Smetana, Slezák, Trusiňski

branky: Sýkora N. 3

hodnocení trenéra Hančina ml.:

Tentokrát jsme zajížděli do Kopřivnice, utkání jsme začali dobře, ale do vedení šli domácí, po vůbec první návštěvě naší poloviny dokázali utéct naší obraně a bylo to 1:0. Za pouhé dvě minuty bylo srovnáno, po skvělé individuální akci Reháka měl snadnou práci Sýkora N., na kterého čekala prázdná brána 1:1. Do poločasu jsme bohužel využili jen jednu příležitost, i když jsme jich měli daleko více. Rehák opět neomylně vyslal Sýkoru N. tváří v tvář gólmanovi a ten se opět nemýlil 1:2.

Druhý poločas začal ve stejném duchu jako ten první, opět z ojedinělé návštěvy domácích u naší brány dokázali skórovat, druhá střela i když tentokrát povedená skončila v naši síti 2:2. Celé utkání jsme byli lepším týmem, ale to by musel mít především Ondrašík, který sám v tomto utkání neproměnil pět vyložených šancí lépe srovnanou mušku, ale měli i ostatní ještě dost šancí na to, abychom zápas v klidu dovedli do vítězného konce. A tak jsme dokázali proměnit jen jedinou, to když pěkným centrem z kopačky Ondrašíka dovršil hlavou Hattrick Sýkora N 2:3. No a jak už to tak bývá, když urazíš štěstíčko tak se ti to potom vymstí. V poslední minutě jsme to takticky nezvládli a nechali domácí vyrovnat 3:3. Co k tomu dodat, domácí nám dali lekci z efektivity. Bylo to pro nás kruté, ale doufám, že poučné a zužitkujeme toho už ve středu, kdy zajíždíme do Třebovic a dovezeme si konečně tři body.

Aktualizováno: 2.9.2014 — 17:48