FC Ostrava-Jih – FK Slavia Orlová-Lutyně 0:5 (0:2)

4.10. 2014 – sobota 10:00

sestava: Sýkora M. – Polák, Janša, Kotuláš, Jurajda – Baláž, Georgiovský, Wilam, Stojan – Ondrašík, Sýkora N.

náhradníci: Smetana, Slezák, Trusiňski, Kondáš, Balog, Bega

hodnocení trenéra Hančina ml.:

V sobotu jsme sehráli další utkání, tentokrát se nám vůbec nepovedlo a soupeř nám nasázel pět branek.

Těžko se mi takové utkání hodnotí, protože není nic, za co bych mohl kluky pochválit, nebo alespoň nějakou akci, kterou bych mohl vyzdvihnout. Vyrovnanou partii jsme hráli pouze deset minut. Samozřejmě jsme měli hned v úvodu obrovskou šanci, kterou neproměnil Sýkora N., který se po prvních třech kolech, ve kterých nasázel protivníkům devět branek, střelecky zadrhnul, snad se probudí hned tuto sobotu, kdy hostíme Jablunkov. Z naší strany to bylo vše v tomto utkání, soupeř se dostal v patnácté minutě do vedení a utkání ovládl. Naši hráči se absolutně přestali věnovat hře, začali se hádat mezi sebou, diskutovali s rozhodčím a přestali úplně hrát. Soupeř je potrestal vstřeleným gólem do šatny.

Druhý poločas přinesl z naší strany ještě horší výkon, než v prvním dějství. I když jsem o přestávce důrazně klukům domluvil, k probuzení to nevedlo a Orlová nám nasázela ještě tři góly. Konečný výsledek vypadal hrozivě 0:5, ale musím podotknout, že naprosto zaslouženě.. Můžeme soupeři jen pogratulovat ke třem bodům, které získal úplně zadarmo po našem odevzdaném výkonu. Byl to první soupeř, který nás přehrál ve všech směrech. Doufám, že na tenhle zápas co nejdříve zapomeneme, pořádně potrénujeme a už tuto sobotu opět doma získáme tři body.

Aktualizováno: 10.10.2014 — 14:30