SK Slavia Třebovice – FC Ostrava-Jih 1:7 (1:3)

Sestava: Sýkora M. – Pinkava, Kotuláš, Janša, Polák – Jurajda, Georgiovský, Rehák, Wilam – Ondrašík, Sýkora N.

Střídali: Balog, Stojan, Trusiňski, Šejda, Smetana

Branky: Sýkora N. 3, Balog 2, Jurajda, Stojan

Hodnocení trenéra Hančina ml.:

Ve třetím kole jsme zajížděli do Třebovic, které měli na svém kontě nula bodů ze dvou utkání. Od začátků bylo na domácích vidět, že to chtějí změnit a hned ve třetí minutě se ujali vedení 1:0. Prvních 20 minut byl náš výkon špatný, chyběl nám hlavně pohyb. Po prostřídání se naše hra pomalu zvedala a během jediné minuty jsme dokázali skóre otočit v náš prospěch na 1:2, střelecky se prosadil Sýkora N. a Jurajda. Za 5 minut to mohlo být 3:1, ale to by rozhodčí nesměl nejprve branku uznat a poté ji odvolat kvůli postavení mimo hru. Stav tedy zůstal 1:2, ale ne dlouho, po hokejovém blafáku skóroval do opuštěné brány opět Sýkora N 1:3, tak skončil i první poločas.

Druhá půle už byla jednoznačně v naši režií, soupeře jsme nepustili vůbec do ničeho, naopak my jsme si s chutí zastříleli a to jsme mohli vyhrát i větším rozdílem, jen nás v některých situacích zradila opět koncovka jako ve dvou předešlých utkáních. Do hry se postupně dostali všichni, na 4:1 zvyšoval chytře Stojan, to když přehodil vyběhnutého gólmana. Na 5:1 a 6:1 zvyšoval Balog M. O poslední trefu zápasu se postaral znovu Sýkora N. a stanovil tak konečné skóre na 1:7, také zaznamenal svůj již druhý Hattrick v sezóně.

Konečně jsme dokázali bodovat naplno, doufám, že tři body dovezené z venku potvrdíme již tuto sobotu doma s Vratimovem.

Aktualizováno: 5.9.2014 — 6:55