FC Ostrava-Jih – FC Biocel Vratimov 8:0 (3:0)

sestava: Sýkora M. – Pinkava, Janša, Kotuláš, Jurajda – Georgiovský, Wilam, Rehák, Stojan – Ondrašik, Sýkora N.

branky: Ondrašík 2, Sýkora N. 2, Wilam, Balog, Rehák, Slezák

náhradníci: Balog, Kondáš, Smetana, Šejda, Slezák, Bega

hodnocení trenéra Hančina ml.:

V sobotu k nám zavítal Vratimov, který neměl po třech úvodních kolech na kontě ani bod. Od první minuty ale bylo vidět, že u nás ten první bod budou získávat jen velice těžko. Ve třetí minutě jsme už mohli vést 2:0, jen kdybychom byli před bránou trochu více důrazní. Dvakrát to dokázali hráči Vratimova vykopnout z brankové čáry. Do poločasu jsme si dokázali ale vytvořit tří gólový náskok, trefili se dvakrát Ondrašik a jednou Sýkora N. Soupeře jsme až na jeden rohový kop, nepustili vůbec k ničemu.

Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu, rozdíl byl jen v tom, že jsme se dokázali prosadit pětkrát a soupeř nezahrával ani ten roh. Tak jsme na posledních sedm minut, pustili do brány i našeho mladého gólmana Adriana Begu, ale nemusel ani jednou zasahovat. Střelecky se ve druhém poločase prosadili Sýkora N. Wilam, Balog, Rehák a výsledek završil na konečných 8:0 Slezák. Děkuji chlapcům, že i za rozhodnutého stavu chtěli pořád hrát dál a dát co nejvíce branek.

V sobotu nás ale čeká úplně jiné utkání, jelikož zajíždíme do Bohumína, který ještě neztratil ani bod a obdržel pouze jednu branku, proto se usadil na prvním místě naší tabulky. Doufám, že jim dokážeme vzít první body!!!

Aktualizováno: 10.9.2014 — 18:26