FC Ostrava-Jih – FC Slavoj Olympia Bruntál 3:3 (2:1)

23. 8. 2014 – sobota 10:00

Sestava: Sýkora M. – Pinkava, Kotuláš, Janša, Polák – Baláž, Sýkora N., Rehák, Stojan – Ondrašik, Slezák; střídali – Balog, Wilam, Jurajda, Bega

Branky: Rehák, Wilam, Sýkora N.

Do utkání jsme vstoupili poněkud opatrně, ale to se dá přičíst nervozitě z prvního zápasu sezóny. V první šanci se objevili hosté, ale nastřelili pouze tyč, následně přišla první branka utkání, po přímém kopu kapitána Janšy se míč dostal k úplně volnému Rehákovi a ten chladnokrevně dopravil míč do sítě. Zanedlouho ale bylo srovnáno, po nakrátko rozehraném rohovém kopu krásnou ranou vyrovnali hosté. Za tři minuty jsme mohli opět vést, ale Balog neuvěřitelně ze dvou metrů hlavou minul. Ještě do přestávky jsme přeci jen šli do vedení, když Sýkora poslal krásný centr na úplně osamoceného Wilama, který neměl problém poslat míč do odkryté brány. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, ale z několika rohových kopů jsme bohužel neskórovali. A tak trestal soupeř, naše dvě individuální chyby obou stoperů během minuty otočil skóre na 3:2. Vyrovnat mohl opět Wilam ale z osmi metru trestuhodně přestřelil. Bod jsme zachránili, až v závěru, kdy po faulu na Ondrašíka se kopala penalta, kterou bez problému proměnil Sýkora N. S Bruntálem jsme si tak připsali do tabulky bod. Doufám, že náš výkon bude každým zápasem lepší. V dalším utkání jedeme do Kopřivnice.