Výsledky žáků

  1. kolo – KP starší žáci

Nový Jičín – Jablunkov  2 : 0

Horní Suchá – Ostrava Jih  6 : 0; sestava: Kurej – Odstrčilík, Jamka, Mihola, Vrubel – Vožňák, Fiala, Sobotík, Hurník – Mikulík, Vytasil – Kopčo, Krištof, Fegler, Klemens.

Brušperk – MFK Havířov  4 : 3

Slavia Orlová – Kravaře  2 : 2

SO Bruntál – MFK Vítkovice B  5 : 2

Baník Ostrava B – Krnov  2 : 2

Kopřivnice – Frýdlant n.O.  2 : 2

1          Krnov                7         6          1          0          19:8      19

2          B. Ostrava B     7          5          1          1          56:10    16

3          Horní Suchá      7          5          1          1          25:12    16

4          Frýdlant n.O.    7          4          2          1          18:9      14

5          Brušperk           7          4          1          2          33:22    13

6          SO Bruntál        7          4          0          3          25:13    12

7          Kravaře             7          3          1          3          18:18    10

8          MFK Vítk. B      7          3          0          4          28:24      9

9          Nový Jičín         7          3          0          4          12:36      9

10        MFK Havířov     7          2          2          3          20:14     8

11        Kopřivnice         7          2          2          3          20:28     8

12        Ostrava Jih      7          0          2          5          3:18      2

13        Slavia Orlová    7          0          2          5          8:48      2

14        Jablunkov         7          0          1          6          2:27      1

 

  1. kolo – KP mladší žáci

Nový Jičín – Jablunkov  11 : 1

Horní Suchá – Ostrava Jih  5 : 4; sestava: Kondáš Pavel – Kondáš Patrik, Najdek, Adámek, Měšťánek, Török, Pavlišinec, Kondáš Roman, Bečaj, Látka, Filgas, Lores. Br.: Filgas 2, Bečaj, Adámek.

Brušperk – MFK Havířov  3 : 4

Slavia Orlová – Kravaře  7 : 0

SO Bruntál – MFK Vítkovice B  4 : 4

Baník Ostrava B – Krnov  17 : 0

Kopřivnice – Frýdlant n.O.  6 : 3

1             MFK Vítk. B          7             6             1             0             96:13     19

2             B. Ostrava B        7             6             0             1             83:8       18

3             MFK Havířov        7             6             0             1             37:22     18

4             Kravaře                7              6             0             1             24:19     18

5             Krnov                   7              5             1             1             20:24     16

6             Nový Jičín            7             5             0             2             48:24     15

7             SO Bruntál           7             3             2             2             26:18     11

8             Brušperk              7             3             0             4             30:26       9

9             Frýdlant n.O.       7             3             0             4             23:31        9

10           Slavia Orlová       7             1             0             6             15:49       3

11           Kopřivnice            7             1             0             6             17:57       3

12           Horní Suchá         7             1             0             6             13:57       3

13           Jablunkov             7             0             1             6             9:39         1

14           Ostrava Jih         7             0             1             6             9:63          1

Aktualizováno: 26.9.2016 — 10:00