Mistrovské utkání staršího dorostu – 19. 9. 2015 – sobota

Rybníček – Pytlík, Riško, Votýpka, Kubačák – Gebauer, Němec, Gaži, Buchta – Dimitrov, Palubjak

střídání: Georgiovský za Pytlíka, Tóth za Kubačáka, Sýkora za Dimitrova, Mischinger za Gebauera, Golich za Rybníčka

branky: Dimitrov 2, Palubjak 2

ŽK: Votýpka, Gaži

Hodnocení:

V oslabené sestavě, pro větší marodku, jsme nastoupili k zápasu s obrovskou chutí uhrát 3 body, což se nám nakonec, po zlepšeném výkonu ve druhém poločase podařilo k obrovské spokojenosti  hráčů i trenéru. Nezačali jsme špatně, ujali jsme se vedení 1:0 a snažili jsme se o kombinační hru, ale soupeř nás brzo potrestal za naše veliké chyby v obraně. Zápas se tak přeléval ze strany na stranu a po poločase to bylo 3 : 2 pro domácí. My jsme se ve druhé půli velice zlepšili a hlavně průniky Palubjaka po levé straně byly pro soupeře smrtící. 2 x utekl a prostřelil brankáře a my jsme otočili skóre na 4 : 3 a soupeř i za obrovské podpory rozhodčího se snažil aspoň o vyrovnání, ale naši hráči si už 3 body nenechali vzít.

Trenér Mecner Vlastimil

Hodnocení mistrovského utkání mladšího dorostu – 19. 9. 2015 – sobota

SO Bruntál – FC Ostrava-Jih 2:5 (1:4)

Sestava:

Golich – Kotuláš, Mischinger, Dimitrov, Stojan – Toth, Gebauer, Georgiovský, Sýkora N. – Ondrašík, Hon

Střídali: Rybníček za Hona

Branky: Ondrašík 2, Sýkora N., Dimitrov, Hon

ŽK: Georgiovský, Gebauer, Stojan

HODNOCENÍ:

Zřejmě jsme soupeře z počátku zápasu trochu podcenili, protože jsme se neustále hnali do útoku a zapomínali jsme bránit a po jedné chybě a zbytečném faulu, soupeř kopal VPK a zcela volný hráč na vápně pohodlně hlavou skóroval. My jsme, ale zapli na vyšší obrátky a do poločasu jsme vedli 4:1 a ve druhé půli jsme si výsledek pohlídali, jeden gól přidali. I když soupeř za obrovského přispění pana rozhodčího snížil z nesmyslné penalty, nám 3 body neunikly. Je smutné, že na tento zápas bylo k dispozici jen 12 mladších dorostenců, když ve čtvrtek na tréninku bylo nominováno 17!!!

Aktualizováno: 21.9.2015 — 15:49