Hodnocení mistrovského utkání mladšího dorostu – 23. 5. 2015 – sobota 12:15

Rybníček – Gacík, Mischinger, Pytlík, Wrožyna – Cvilink, Gebauer, Šlachtovský, Buchta – Suchan, Chatrný

Branky: Gebauer, Chatrný, Buchta, Šlachtovský, Gacík

ŽK: Suchan

Hodnocení:

Soupeř přijel s jasným úmyslem moc neinkasovat a bylo to vidět hned od úvodu zápasu, stopeři míče jen odkopávali a dopředu hráli jenom nakopávané balóny, které jsme vcelku s přehledem posbírali. Nedokázali jsme kombinačně soupeře přehrát, protože se někteří hráči utápěli ve vlastních kličkách a soupeři jsme se přizpůsobovali. Místo toho, abychom je i v takto omezené sestavě přejeli a zahráli si fotbálek, tak jsme se v poločase při vedení 1 : 0 pomalu strachovali o výsledek. Ve druhé půli jsme přidali 2. gól, ale soupeř po zbytečném faulu ve vápně snížil z penalty. Naštěstí jsme rychle zvýšili a přidali i další dva góly a tak jsme se i uklidnili. Je třeba vyzdvihnout gól Jakuba Buchty, který se krásně trefil z VPK přes zeď do opačného rohu, než stál brankář hostí. To bylo asi jenom jediné pozitivum, protože Kuba patří mezi sváteční střelce. Jinak hra byla otřesná, body jsou povinné.