Sestava: Maňák – Leščák, Šembera, Strempek, Drahorád – Černý, Miklas, Němec, Palubjak – Georgiovský, Belina

Branky: Georgiovský 2, Gebauer

Střídání: 70´ Gebauer za Černého a Chatrný za Belinu, 75´ Mischinger za Němce, 85´Šlachtovský za Georgiovského

Hodnocení trenéra Mecnera:

Soupeř byl na nás dobře připraven, nepouštěl nás do hry dlouhými odkopy na své útočící hráče a vzadu hrál až přehnaně na jistotu. Nechtěli za žádnou cenu inkasovat. Nám se hra nedařila, nevytvořili jsme si v první půli žádnou šanci, naopak soupeř ve 22´z ničeho se dostal mezi naše obránce a střelou do opačné strany našeho brankáře se ujal vedení. Před odchodem do šaten po zbytečném faulu na hranici vápna kopali domácí VPK a pod vyskočící zdí, trefili na přední tyči branku. Poločas domácí vyhráli 2 : 0.

Museli jsme, jako i minulý týden otáčet nepříznivý stav a opět se nám to, díky bojovnému duchu a obrovskému úsilí celého mužstva naštěstí podařilo, za což musím mužstvo pochválit. Nejprve po faulu na Němce kopal stejně jako minulý týden Georgiovský penaltu a snížil na 1:2 a o 10 minut později sám Georgiovský vyrovnal na 2 : 2 a zápas se zdramatizoval a když v 75´ střídající Gebauer vstřelil krásnou střelou do levého horního růžku vedoucí gól, soupeř byl pořádně nalomen. Ale zahrozili ještě v závěru, kdy nastřelili tyčku, ale i to pověstné štěstíčko nám pomohlo ke třem bodům.