sestava: Sýkora M. – Pinkava, Janša, Kotuláš, Jurajda – Georgiovský, Wilam, Rehák, Stojan – Ondrašik, Sýkora N.

branky: Stojan

náhradníci: Smetana, Slezák, Trusiňski, Baláž, Polák Bega

hodnocení trenéra Hančina ml.:

V sobotu jsme odehráli utkání s Bohumínem, který ještě neztratil ani bod. Do utkání jsme vstoupili aktivně, byli jsme lepším týmem po celý první poločas. Bohužel jsme z naší převahy dokázali vytěžit pouze jednu branku. První šanci jsme si vytvořili hned v úvodu utkaní, kdy se ze strany řítil sám na gólmana Georgiovský, jenže branku nedal. Pak jsme měli desetiminutovku, kdy jsme Bohumín nepustili skoro z vlastní šestnáctky. Zahrávali jsme jeden roh za druhým, ale gól jsme nedokázali vstřelit. Soupeř pak mohl z první střely skórovat, z trestného kopu nastřelil břevno. Pak už přišla naše jediná branka v tomto utkání, míč potáhl Rehák, našel rozběhnutého Stojana a ten z prvního doteku střelou pod břevno otevřel skóre 0:1. Z vedení jsme se radovali pouhé dvě minuty, kdy střelec branky Stojan zaváhal, přišel o balón a hráč Bohumína se bez rozpaků opřel do míče a lépe to trefit nemohl 1:1. Tak skončil první poločas, i když jsme si vedení určitě zasloužili.

Do druhé půle jsme si role vyměnili, domácí měli územní převahu, ale jen po šestnáctku, do šancí jsme je nepouštěli. Naši hráči nepochopitelně vypadli ze hry, i když jsme si o poločase říkali, že tady si můžeme odvést klidně všechny body. Ale za druhý poločas jsme si bohužel nezasloužili ani ten bod, poté co jsme přestali být úplně nebezpeční dopředu. Přesto to vypadalo na dělbu bodů. Jenže pět minut před koncem domácí zahrávali rohový kop, jednoduchý balón náš gólman Sýkora netrefil, domácímu hráči míč spadl na hlavu a mohl se radovat z jednoduché branky 2:1. Bohužel, pokud chceme vyhrávat, tak nemůžeme dostávat tak laciné branky po našich individuálních chybách.

Již tuto sobotu nás čeká domácí utkání s MFK Vítkovice, tak doufám, že se kluci vyvarují zbytečných chyb a tři body zůstanou doma.

Aktualizováno: 17.9.2014 — 13:41