Rozpisy mistrovských utkání dle rozlosování podzim 2016

Muži – I. B. tř. sk. B – podzim 2016

Sobota 13. 8. 2016 17:00 Ostrava Jih – Šilheřovice

Neděle 21. 8. 2016 17:00 Strahovice – Ostrava Jih

Sobota 27. 8. 2016 17:00 Ostrava Jih – Václavovice

Neděle 4. 9. 2016 16:30 Hať – Ostrava Jih

Neděle 11. 9. 2016 16:00 Chuchelná – Ostrava Jih

Sobota 17. 9. 2016 16:00 Ostrava Jih – Vřesina

Neděle 25. 9. 2016 16:00 Kozmice – Ostrava Jih

Sobota 1. 10. 2016 15:30 Ostrava Jih – Dolní Lhota

Sobota 8. 10. 2016 15:00 Hrabová – Ostrava Jih

Sobota 15. 10. 2016 15:00 Ostrava Jih – Svinov

Neděle 23. 10. 2016 14:00 Píšť – Ostrava Jih

Sobota 29. 10. 2016 14:00 Ostrava Jih – Velká Polom

Sobota 5. 11. 2016 14:00 Darkovice – Ostrava Jih

 

Dorost – KP – podzim 2016

Sobota 13. 8. 2016 12:15; 14:30 Kopřivnice – Ostrava Jih; bus. 10:45

Sobota 20. 8. 2016 10:00; 12:15 Ostrava Jih – Kravaře

Sobota 27. 8. 2016 10:00; 12:15 SO Bruntál – Ostrava Jih; bus. 7:45

Sobota 3. 9. 2016 10:00; 12:15 Ostrava Jih – Staříč

Sobota 10. 9. 2016 10:00;  12:15 Ostrava Jih – Loko. Petrovice

Neděle 18. 9. 2016 15:00; 13:00 Petřkovice – Ostrava Jih

Sobota 24. 9. 2016 10:00; 12:15 Ostrava Jih – Heřmanice

Neděle 2. 10. 2016 09:30; 11:45 Bílovec – Ostrava Jih; bus. 8:30

Sobota 8. 10. 2016 10:00; 12:15 Ostrava Jih – Stará Bělá

Neděle 16. 10. 2016 09:00; 11:15 Ludgeřovice – Ostrava Jih

Sobota 22. 10. 2016 10:00; 12:15 Ostrava Jih – Třebovice

Neděle 30. 10. 2016 11:30;9:30 Vřesina – Ostrava Jih

Sobota 5. 11. 2016 10:00; 12:15 Ostrava Jih – Horní Suchá

 

Žáci KP – podzim 2016

Neděle 21. 8. 2016 13:45; 12:15 MFK Vítkovice B – Ostrava Jih

Sobota 27. 8. 2016 10:00; 11:45 Ostrava Jih – Kravaře

Sobota 3. 9. 2016 09:00; 10:45 Frýdlant n.O. – Ostrava Jih; bus. 7:30

Středa 7. 9. 2016 16:30; 15:00 Ostrava Jih – Krnov

Sobota 10. 9. 2016 09:00; 10:45 Nový Jičín – Ostrava Jih; bus. 7:45

Sobota 17. 9. 2016 10:00; 11:45 Ostrava Jih – Jablunkov

Sobota 24. 9. 2016 09:00; 10:45 Horní Suchá – Ostrava Jih; bus. 7:30

Sobota 1. 10. 2016 10:00; 11:45 Ostrava Jih – Kopřivnice

Sobota 8. 10. 2016 10:00; 11:45 Slavia Orlová – Ostrava Jih; bus. 8:30

Sobota 15. 10. 2016 10:00; 11:45 Ostrava Jih – SO Bruntál

Neděle 23. 10. 2016 10:00; 11:45 Baník Ostrava B – Ostrava Jih

Sobota 29. 10. 2016 10:00; 11:45 Ostrava Jih – Brušperk

Sobota 5. 11. 2016 09:00; 10:45 MFK Havířov – Ostrava Jih; bus. 7:30

 

 

 

 

 

Přípravka U10-11 – podzim 2016

Středa 31. 8. 2016 17:00 Ostrava -JIH U11 – Vítkovice U11

Pondělí 5. 9. 2016 16:00 FC Vřesina U11 – Ostrava -JIH U11

Středa 14. 9. 2016 17:00 Ostrava -JIH U11 – Třebovice U11 A

Úterý 20. 9. 2016 16:00 FC Hlučín U11 – Ostrava -JIH U11

Středa 28. 9. 2016 17:00 Ostrava -JIH U11 – V. Polom U11 A

Středa 5. 10. 2016 16:30 Klimkovice U11 – Ostrava -JIH U11

Středa 12. 10. 2016 17:00 Ostrava -JIH U11 – Ludgeřovice U11

Pondělí 17. 10. 2016 16:00 Baník Ostrava U11 – Ostrava -JIH U11

Pondělí 24. 10. 2016 16:00 Petřkovice U11 A – Ostrava -JIH U11

 

Přípravka U8-9 – podzim 2016

Středa 7. 9. 2016 16:00 Petřkovice U9 A – Ostrava -JIH U9

Středa 14. 9. 2016 16:00 Ostrava -JIH U9 – Ludgeřovice U9

Úterý 20. 9. 2016 17:00 Polanka U9 – Ostrava -JIH U9

Čtvrtek 22. 9. 2016 15:30 Stará Bělá U9 A – Ostrava -JIH U9

Středa 28. 9. 2016 16:00 Ostrava -JIH U9 – Vítkovice U9 A

Pondělí 3. 10. 2016 16:00 FC Vřesina U9 – Ostrava -JIH U9

Středa 12. 10. 2016 16:00 Ostrava -JIH U9 – Třebovice U9

Středa 19. 10. 2016 16:00 FC Hlučín U9 – Ostrava -JIH U9

Středa 26. 10. 2016 16:00 Ostrava -JIH U9 – Baník Ostrava U9

Aktualizováno: 12.8.2016 — 13:18