Soutěž: Městský přebor starší dorost

4 - 0
Celkový čas
1 - 6
Celkový čas
1 - 0
Celkový čas
6 - 3
Celkový čas

Šenov — Ostrava-Jih

SK Šenov — FC Ostrava-Jih 0:8 (0:4)

Na další soutežní utkání jsme se vydali do Šenova, který měl před zápasem dlouhou zápasovou šňůru bez bodů. (od 23.10.2023) a v minulém kole dostal doma od našeho největšího tabulkového rivala Klimkovic 9 branek. Očekávali jsme, že i my bychom na jejich hřišti neměli body ztratit.

Začátek utkání byl pro nás skvělý, když Filip Macura po náběhu vystřelil ze strany hřitě na bránu a nejspíše tečkovaná rána vysokým obloukem zapadla za domácího gólmana. I další minuty se hrálo na jejich polovině hřiště, když se nám dařilo aktivní hrou a rychlým přístupem k protihráčům okamžitě získávat míče, které soupeř pracně získával po našich nepřesnostech v kombinacích. Bohužel velké šance nepřicházely. To se zlomilo v 19. minutě, když se poprvé prosadil z blízka Erik Vonšík a krátce po něm ve 22. min obdobně zvýšil Tomáš Bečaj. I Na čtvrtou branku si výborně naběhl ve 30. minutě Vonšík. Bohužel po této desetiminutovace se až do konce poločasu nic zajímavého , snad kromě nechtěného dopadu na soupeřovic brankáře nestalo. Za cely poločas soupeř naši branku prakticky neohrozil.

Druhý poločas měl obdobný průběh, kdy se soupeř trápil spíše sám se sebou a jen krátké záchvěvy, když motivace domácího trenéra hráče přiměly zabojovat a zápas neodevzdat úplně. Voníkovi se podařilo završit hattrick po dorážce od tyče a po dalších dvou úspěšných zakončeních se totéž podařilo Bečajovi. Náš poslední úspěch druhého poločasu zaznamenal po individuálním průniku ze středu pole v 70 minutě Hurník. Doufali jsme, že se v poslední dvacetiminutovce podaří skóre ještě navyšit, ale dalí pokusy už k brance nevedly a zápas zkončil 8:0. Také v tomto poločase byl náš gólman prakticky bez práce.

Branky FCOJ: Vonšík 3x, Bečaj 3x, Macura, Hurník

 

0 - 8
Celkový čas
5 - 2
Celkový čas