Starší žáci mistrem v krajské soutěži

Naši starší žáci – tým „neporazitelných“ završil v neděli odpoledne veleúspěšnou sezónu ziskem mistrovského titulu v Krajské soutěži sk.A !!!

Již před zápasem bylo pohledem na tabulku zřejmé, že se klub FC Ostrava-Jih pravděpodobně dočká ve věkové kategorii starší žáci mistrovského titulu ještě před posledním zápasem fotbalové sezóny. Stačilo k tomu „malinko“, porazit poslední tým TJ Ludgeřovice. Díky vzájemným zápasům s nejbližším pronásledovatelem FK Bolatice, který za našimi kluky sice zaostával o pouhé tři body bylo jasné, že v předposledním kole nám vítězství v soutěži přinese jakákoliv výhra

V samotném zápase hráči předváděli dlouhých 19 minut festival zahozených šancí a trochu brnkali na nervy zástupům fanoušků a rodičům, kteří si tento zápas nemohli nechat ujít. Naštěstí gólový zásah z pravačky Daniela Mlčocha hostující urputnou defenzívu, kdy se Ludgeřovice téměř nedostali za půlicí čáru zmrazil a nás uklidnil.

Konečný výsledek 8:0 pro naše barvy vystihuje povahu celého zápasu a po závěrečném hvizdu propukla na domácím hřišti nefalšovaná euforie a gejzíry radosti tryskaly ze všech hráčů i fanoušků našeho týmu. Všeobecné veselí podpořily vizuálními a zvukovými efekty ohňostroje a chorea domácího fanklubu Debl Fans a hráči se následně mohli pustit do pizzy, která byla milým a zaslouženým překvapením trenérského týmu pro své svěřence.

Všem fanouškům ještě jednou děkujeme za celosezónní podporu a atmosféru při zápasech a věříme že tento úspěch nabudí naše hráče do dalších fotbalových sezón!