28.9.2024 12:00 Krajský přebor mladší žáci 2024/2025

Bohumín123Prohra
Ostrava-Jih448Výhra

Report

28. 9. 2024 Bohumín – Fc Ostrava Jih 3:8 (1:4)

Na další zápas jsme cestovali do Bohumína. Utkání pro nás začalo špatně, když už v páté minutě utkání, jsme soupeři dali hodně prostoru a po úniku zakončil přesně k pravé tyči. My jsme se mohli radovat v 15 minutě, kdy po pěkné kombinaci se k míči dostal Patrik Dluhoš, který se nemýlil 1:1. Další branku jsme vstřelili už ve 22 minutě, kdy si na pravé straně hřiště vzal míč Robin Holub a střelou k tyči prostřelil brankáře soupeře. Do konce prvního poločasu se nám podařilo dát ještě dvě branky, kdy se do zakončení dostal Matyas Štork a z penalty Robin Holub. Poločas pro nás skončil výhrou 1:4.

Druhý poločas pro nás začal hodně špatně a během deseti minut byl výsledek najednou 3:4. Na hráčích šla vidět nervozita a my jsme se snažili je uklidnit a to se nám povedlo. Výborné střídání hráče Robina Holuba nás vedlo k brankám v 57 a 58 minutě. Robin Se dokázal prosadit ještě jednou v 63 minutě a dal svůj pátý gól v zápase. Ke konci zápasu jsme dokázali dát ještě jednu branku, kdy se po skvělé kombinaci dokázal prosadit Patrik Dluhoš a dal svou druhou branku v zápase.

Když pominu ospalý začátek obou poločasu, tak náš výkon byl velmi dobrý. Soupeře jsme přehrávali, ale nesmíme zapomínat bránit. Tři branky soupeře jsme dostali z brejku do otevřené obrany.

Nejlepší hráč utkání asi zcela zaslouženě byl Robin Holub s pěti vstřelenými brankami a výbornou týmovou práci

Branky FCOJ : Holub 5x, Dluhoš 2x, Štork