12.6.2024 18:00 Krajský přebor mladší žáci 2023/2024 Na VISTĚ

Ostrava-Jih112Prohra

Report

Vítkovice – Fc Ostrava Jih 4:2 (1:1)

Smolný zápas jsme odehráli ve středu 12.6.2024.

Zápas jsme začali velmi dobře. Aktivita po celém hřišti a prakticky jsme soupeře k ničemu nepustili. Bohužel i přes velkou snahu se nám nepodařilo vystřelit. Soupeř dobře stál před svým brankářem snad se všemi hráči. I přes velkou převahu na hřišti se k prvnímu rohu zápasu dostal soupeř, z kterého jsme dostali první branku. Naše hra byla pořád celkem slušná a to přispělo k nešikovnému faulu ve vápně na našeho hráče a proměněný pokutový kop. Musím říct, že to z naší strany byl asi jeden z nejlepších prvních poločasu v této sezóně.

Druhý poločas začal stejně a to aktivitou našeho týmu. Hodně jsme na soupeře tlačili, ale bohužel z protiútoku jsme dostali gól na 2:1. Hru jsme se snažili otevřít, ale soupeř nás trestal dalším a dalším gólem. Nakonec jsme měli radost i my a to po krásné individuální akci Tomáše Gažíka a dobré přihrávce na Matyho Štorka, který dokázal prostřelit brankáře soupeře. Konečný výsledek 2:4

I přes dobrý výkon v zápase jsme prohráli. Nic se nedá dělat. Bohužel nám poslední zápas sezóny nevyšel, ale to se prostě stává.

Za celou sezónu musím všechny hráče pochválit. Dokázali jsme vytvořit skvělý kolektiv, který se celou sezónu podporoval.

Branky FCOJ: M. Štork 2x

Hodnotil: tr. Ondra Žůrek