1.4.2023 9:00 Krajská soutěž st. žáci sk. A 2022/2023

Report

1.4.2023  FK Polanka n. Odrou : FC Ostrava-Jih   0:4 (0:2)

Sestava: Palkovský (Maralík 36´) – Carbol, Kobylák, Mišán ,Mlčoch, Pavelka, Serafin, Ryška, Leikep, Zbořil, Dunka, Černík, Matiášek, Soukup, Fatka

Hodnocení:
Na Apríla nám začala jarní část sezóny. Čekala nás Polanka, která nás na podzim přehrávala a tak jsme se těšili na dobrý zápas. Naše očekávání se moc nenaplnilo. Na hřišti byl pouze jeden tým a to ten náš. Naši kluci nastoupili plní chuti, rychlosti a nasazení od první minuty a dá se říct až do poslední. Takhle bychom to chtěli vidět pořád. Bohužel jak to bývá i přes neustálý tlak a spoustu 100% šancí jsme nedali gól. Na neschopnost a nešikovnost našich útočících hráčů se už nemohl dívat Jan Kobylák a ve 28´min po rohu poslal míč pod břevno. Chvíli na to se prosadil Adam Pavelka a poločas skončil 0:2.

Hned na začátku druhé půle Jakub Leikep dorazil vlastní střelu do odkryté branky a bylo to 0:3. I potom měli naši kluci navrch, ale branku jsme dali až v 60´min, kdy Šimon Serafin běžel sám na brankáře a s hlavou nahoře ho obstřelil. Zápas skončil 0:4. Podle průběhu a šancí to mohlo být klidně i 10, ale pokud dáme jen jeden gól ze sedmi nájezdů na brankáře, tak se pak nemůžeme divit. Až na tohle, nemáme klukům co vyčíst. Obranná hra týmu byla dobrá a i nasazení bylo jedno z těch nejvyšších, co jsme zatím odehráli v sezóně a to od všech hráčů.
Branky: Kobylák, Pavelka, Leikep, Serafin
Hodnotil: tr. Mlčoch