1.6.2024 12:00 Krajský přebor mladší žáci 2023/2024

Staříč101Prohra
Ostrava-Jih224Výhra

Report

FK Staříč – FC Ostrava Jih 1:4 (1:2)

Další zápas jsme odehráli na hřišti Staříče. Už od začátku naše hra byla velmi nervózní. Nelíbila se mi především přechodová fáze do útoku, kdy namísto krátkých přihrávek a kombinace, jsme řešili situaci zbytečným nákopem. V průběhu zápasu se naše hra zlepšila a odměnou byl gól Matyho Štorka na 0:1. Asi po pěti minutách se na půli hřiště dostal k míči Marek Melega a pěknou individuální akci zakončil gólem na 0:2. Bohužel naše aktivita nevydržela a ke konci poločasu jsme dostali gól na 1:2.

V druhém poločase jsme soupeře k ničemu nepustili, ale i když jsme měli několik šanci, gól jsme dlouho dát nedokázali. To se nám podařilo až osm minut před koncem, kdy se k míči dostal Matyas Štork a zvýšil na 1:3. Zhruba po pěti minutách se do šance dostal opět Matyas Štork a krásnou střelou k tyči zvýšil na konečných 1:4 a završil Hattrick.

Kluky za předvedenou hru hlavně v druhém poločase chválím. Nejlepším hráčem zápasu byl Matyas Štork.

Branky FCOJ: M. Štork 3x, M. Melega

Hodnotil: tr. Ondra Žůrek