1.6.2024 10:15 Krajský přebor starší žáci 2023/2024

Ostrava-Jih000Prohra

Report

FK Staříč – FCOJ 1:0 (0:0)

Sestava: Rajský – Rataj, Matiášek, Tvarůžka, Šebesta, Šíkl, Šporn, Soukup, Pastierovič, Zbořil, Křižák David, Rácz, Křižák Denis, Dočár, Pizzato, Tylšar

Těžko můžeme pomýšlet na zisk 3 bodů, když nejsme schopni své šance proměňovat. Ty byly i v tomto zápase, leč opět jsme byli neúspěšní. Soupeř prakticky z minima vytěžil maximum, když po naší zbytečné ztrátě před vlastní šestnáctkou vystřelil na bránu a po nechtěné teči jednoho z hráčů míč doplachtil do naší branky. Kluky ale musíme pochválit za celý první poločas, kdy domácí zřetelně přehrávali a chyběly nám jenom góly. I druhá půle byla z naší strany povedená, byť už ne tak výrazně. Přestože domácí zlepšili pohyb a důraz tak jsme je prakticky k ničemu nebezpečnému nepustili. V závěru, kdy domácí vedli od 54´min 1:0, jsme měli obrovskou šanci Sašou Ráczem, který sám v brejkovém úniku trefil pouze brankáře. Prohra nás mrzí, protože kluci opět ukázali, že fotbal hrát umí, proměňování šancí je ovšem naší noční můrou.
Hodnotil: tr. Fatka