8.10.2022 10:00 MěS starší žáci (6+1) 2022/2023

TJ Václavovice202Prohra
Ostrava-Jih437Výhra

Report

Sestava: Maralík – Bittner, Gajdůšek, Mišán, Palkovský, Rácz, Soukup, Matiášek, Musil, Vevjorka, Dunka

Za velmi pěkného počasí jsme předvedli proti houževně hrajícímu týmu velmi dobrý výkon podpořený brankami. V úvodu jsme sice prohrávali ale ještě do poločasu se nám utkání čtyřmi góly podařilo otočit. Nebylo to však takové jednoduché jako v předchozích dvou venkovních utkáních /Kr.Pole, Vratimov/. Tentokráte jsme museli čelit neustálým útočným hrozbám domácích jak ze středu hřiště, tak po obou křídlech. Kluci to však v poli bravurně zvládli a když už něco málo prošlo za naší obranu, tak vypomohl v brance „Karlos“. V druhé půli jsme dokázali přidat ještě další 3 branky a celkově tak vyhráli v poměru 2:7. Úspěšně jsme tak zakončili naši třízápasovou sérii na venkovních hřištích, kdy jsme si připsali max. počet 9 bodů. Za bojovný a zlepšující se herní projev musíme klukům poděkovat, stejně tak rodičům, kteří nás přijeli opět podpořit.

Václavovice
292, Vratimovská, Sosni, Václavovice u Frýdku-Místku, Václavovice, okres Ostrava-město, Moravskoslezský kraj, Moravskoslezsko, 739 34, Česko