Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
15.10.2022 9:30 Krajská soutěž st. žáci sk. A 2022/2023
1 - 4
Celkový čas

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasGólyVýsledek
Unie Hlubina011Prohra
Ostrava-Jih314Výhra

Report

15. říjen – 11. kolo – TJ Unie Hlubina vs FC Ostrava-Jih 1:4 (0:3)

Sestava: Palkovský (36´ Maralík) – Carbol, Kobylák, Mišán, Fatka, Pavelka, Serafin, Ryška, Leikep, Zbořil, Mlčoch, Dunka, Matiášek, Musil, Palkovský (36´)

Hodnocení:
V 8. kole nás čekal tým z Hlubiny, který byl pouhé 3 body za námi. Domácí nastoupili hodně nažhaveně a hned na začátku nás podržel Jáchym Palkovský, když vychytal jasnou šanci domácích. Hned z následujícího rohu byl před naší bránou malý závar, ale ani z něho domácí nic nevytěžili. Pravidlo nedáš – dostaneš platilo i tady. Hned z protiútoku jsme udeřili my. Po centru přes celou šestnáctku zakončil útočnou akci Adam Pavelka. Po této brance nás najednou bylo celé hřiště a domácí jsme přehrávali. Kluci tlačili, ale dlouho jsme se nemohli prosadit. Až přišel v 15´ min roh a po něm Jan Kobylák hlavou zvýšil na 2:0. Za dalších 10 minut běžel Jakub Leikep sám na brankáře, který k naší smůle jeho střelu vyrazil, ale včas byl na svém místě Roman Dunka a zasunul míč do sítě 3:0. Zbytek poločasu probíhal v naší režii, ale už se nic neujalo. Druhý poločas se vesměs taky odehrával na půli domácích, ale už to bylo takové nemastné, neslané, kdy jsme sice možná měli více střel než v 1. poločase, ale skoro všechny byly nepřesné. Za zmínku stojí pouze dvě situace. Ta první byly z naší strany, kdy si naši čtyři hráči vyměnili míč z prvního dotyku a Jakub Leikep do protipohybu brankáře zavěsil 4:0. Takových akcí bychom si přáli vidět daleko víc. Druhá situace byl sice gól v naší síti, ale tak perfektně zahraný přímý kop se jen tak nevidí. Pokud byli v domácí šibenici nějací pavouci, tak už tam určitě nejsou. Kluky hlavně chválíme za perfektní první poločas, který nám vyšel jak výsledkově, tak se opovážím říct, i herně. Druhý kluci hráli tak jak jsme potřebovali. Dále bychom chtěli poděkovat za podporu rodičům a DEBL FANS, kteří nám udělali atmosféru jako bychom hráli doma. Snad jsme jim všem udělali radost výhrou 4:1.

Branky: Pavelka, Kobylák, Dunka, Leikep
hodnotil: tr. Mlčoch

Unie Hlubina

1

Ostrava-Jih

1Palkovský Jáchym 27 Brankář
2Carbol Lukáš Hráč
3Kobylák Jan Hráč
4Mišán Viktor Hráč
5Fatka Vojtěch Hráč
6Pavelka Adam Hráč
7Serafin Šimon Hráč
8Ryška Jan Hráč
9Leikep Jakub Hráč
10Zbořil Filip Hráč
11Mlčoch Daniel Hráč
12Dunka Roman Hráč
13Matiášek Dominik Hráč
14Musil Dominik Hráč
27Maralík Karel 1 Brankář
  4

Hřiště

Hlubina
2287/31, Gajdošova, Moravská Ostrava, Ostrava, okres Ostrava-město, Moravskoslezský kraj, Moravskoslezsko, 702 00, Česko