Mistrovské utkání mužů – 4. 4. 2015 – neděle 15:30

Sestava FC Ostrava-Jih:

Stach – Klobása (72´ Zima), Pavlát, Konečný, Vedlich – Ščigel, Libosvarský, Ochvát, Čajka – Handzlík – Petrovský

ŽK: Klobása, Petrovský, Pavlát

ČK: Zima

Odčinit bodovou ztrátu z domácího utkání se nepodařilo. Jednou z příčin je přístup hráčů k účasti na mistrovském utkání, který je vyvrcholením tréninkové přípravy. Je něco špatného, že se dostaví jen 12 hráčů s 22!!!!! S tím by neudělal zázraky ani trenér Vrba.

V utkání nám vázla hra záložní řady. A to hlavně špatným výběrem místa a nepřesnosti přihrávek. Proto jsme nebyli schopní překonat dobře bránicí domácí mužstvo. K první brance se domácí dostáli po špatně odkopnutí míče. Když potom postupoval domácí útočník sám na brankáře a křížnou střelou jej překonal. Druhý gól vstřelili po krásné střele domácího hráče (neobsazen) s otočky na velkém čtverci.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji, ale nepřesnost střelby byla překážkou ke vstřelení branky. Černou kaňkou bylo v závěru utkání zbytečné vyloučení Filipa Zimy.