Den: 15. 4. 2023

Bolatice — Ostrava-Jih

15.4.2023  BOLATICE – FCOJ  2:2 (0:2)

SESTAVA: Štork (B) – Gažik, Křižák, Masnica, Melega, Novák, Lipták, Tvarůžka M., Tvarůžka š, Strnadel, Šikl (k) , Vojtasík

Hodnocení zápasu:
Velmi dobře odehrané utkání. Do tohoto zápasu jsme vstoupili velmi aktivně. Konečně kluci plnili to, co si říkáme před každým zápasem. Odměna za naší aktivitu přišla ve 12 minutě utkání, kdy po skvělém centru a ještě lepším zakončení Tomáše Gažíka, jsme dokázali dát gól a ujali jsme se vedení 0:1. Kluci hrát nepřestali a dokázali jsme se dostat i do dalších šancí, jen škoda, že bez vstřeleného gólů. Náš důraz vedl ke vstřelení druhého gólu ve 26 minutě, který po krásné akci vsítil Ondra Masnica.

Po poločase tedy 0:2. Bohužel jsme nedokázali chytit začátek druhého poločasu a soupeř trestal pěkným gólem už ve 32 minutě na 1:2. V tuto chvíli jsme se dostali pod obrovský tlak soupeře a naším nesoustředěním v obraně ale i ve středu hřiště jsme dovolili soupeři jednu střelu za druhou, ale díky skvělým zákrokům našeho brankáře Matyho Štorka, to bylo pořád 1:2. Bohužel, soupeř nepolevil a nám docházely síly. To vedlo v 56 minutě utkání ke srovnání na 2:2 a tak i zápas skončil
Všem hráčům bych chtěl poděkovat za bojovnost a dravost v tomto utkání.
Velmi dobré utkání odehrál především Ondra Masnica, Matyas Štork a Tomáš Gažík

Branky: Gažik, Masnica

Hodnotil: tr. Ondřej Žůrek

2 - 2
Celkový čas

Bolatice — Ostrava-Jih

15.4.2023  Bolatice – FCOJ  2:2 (2:0)

Sestava: Maralík / Palkovský (36´) – Carbol, Kobylák, Mišán, Fatka, Pavelka, Serafin, Ryška, Leikep, Mlčoch, Matiášek, Černík, Musil

Hodnocení:
Další kolo byl zápas o první místo. Přivítali nás kluci z Bolatic, kteří byli jen 3 body za námi. To přivítání nebylo pro nás vůbec příjemné, protože hned z první akce domácí trefili tyč. Bohužel toto varování nám nestačilo a domácí nás neustále přehrávali. Hlavně proto, že jsme byli všude pozdě. Tak hrozný poločas jsme za rok a půl nezažili. Naštěstí jsme dostali jen 2 góly, další 2 chytl Karel Maralík a něco sami domácí zahodili. Poločas hrůzy, 2:0 pro domácí.

O půli se snad hráči domluvili, že si role vymění a teď si zaútočíme i my. Druhá půle byla pouze v naší režii. Od první do poslední minuty jsme bušili na bránu, ale chyběl nám větší klid a přesnost v zakončení. Až v 61´min se míč dostal k Janu Ryškovi a ten konečně propálil domácího brankáře. Za další 4 minuty vyrovnal Šimon Serafin. Posledních prát minut byli domácí pod neustálým tlakem, ale vítězný gól už nepadl. Utkání skončilo 2:2 a dá se říct, že zaslouženě. Kluky chválíme za 2. poločas, kdy i za stavu 2:0 to nezabalili a bojovali. Samozřejmě nesmíme zapomenout na první poločas, který byl katastrofální a příště už se nám to nemusí podařit vyrovnat.
Branky: Ryška, Serafin
Hodnotil: tr. Mlčoch

2 - 2
Celkový čas