15.4.2023 10:00 Krajská soutěž st. žáci sk. A 2022/2023

Report

15.4.2023  Bolatice – FCOJ  2:2 (2:0)

Sestava: Maralík / Palkovský (36´) – Carbol, Kobylák, Mišán, Fatka, Pavelka, Serafin, Ryška, Leikep, Mlčoch, Matiášek, Černík, Musil

Hodnocení:
Další kolo byl zápas o první místo. Přivítali nás kluci z Bolatic, kteří byli jen 3 body za námi. To přivítání nebylo pro nás vůbec příjemné, protože hned z první akce domácí trefili tyč. Bohužel toto varování nám nestačilo a domácí nás neustále přehrávali. Hlavně proto, že jsme byli všude pozdě. Tak hrozný poločas jsme za rok a půl nezažili. Naštěstí jsme dostali jen 2 góly, další 2 chytl Karel Maralík a něco sami domácí zahodili. Poločas hrůzy, 2:0 pro domácí.

O půli se snad hráči domluvili, že si role vymění a teď si zaútočíme i my. Druhá půle byla pouze v naší režii. Od první do poslední minuty jsme bušili na bránu, ale chyběl nám větší klid a přesnost v zakončení. Až v 61´min se míč dostal k Janu Ryškovi a ten konečně propálil domácího brankáře. Za další 4 minuty vyrovnal Šimon Serafin. Posledních prát minut byli domácí pod neustálým tlakem, ale vítězný gól už nepadl. Utkání skončilo 2:2 a dá se říct, že zaslouženě. Kluky chválíme za 2. poločas, kdy i za stavu 2:0 to nezabalili a bojovali. Samozřejmě nesmíme zapomenout na první poločas, který byl katastrofální a příště už se nám to nemusí podařit vyrovnat.
Branky: Ryška, Serafin
Hodnotil: tr. Mlčoch