Bezbranková remíza mužů FCOJ ve Svinově

TJ VÍTKOVICE-SVINOV – FC OSTRAVA-JIH 0:0

  • Sestava: Král – Leščák, Machala, Němec, Stojan – Chalupecký, Chrastina, Gregor, Korbačka – Gaži, Šlosar.
  • Střídání:
    • 58 min. Chalupecký – Dička
    • 58 min. Korbačka – Belina
  • ŽK: 17. min. Stojan, 90. min. Šlosar.

Hodnocení trenéra

Do utkání jsme vstoupili hodně nervózně, trápili jsme se s nepřesnou rozehrávkou, vázla mezihra, nebyli jsme schopni připravit žádnou brankovou příležitost. Vůbec jsme nevyužili podporu větru v zádech. Za první poločas jsme dokázali soupeře ohrozit pouze jednou střelou ze střední vzdálenosti.

Ve druhé půli jsme, hlavně po vystřídání a přesunech v rozestavení hráčů, výkon zlepšili, bohužel jsme však urputně bránícího soupeře gólově potrestat. A tak utkání skončilo bez branek.

Soupeř  nás nedokázal v obraně prověřit, jeho náhodné, brejkové, akce jsme dokázali ubránit. Nutno dodat, že náš výkon v utkání nebyl dobrý. Snad tedy příště budeme úspěšnější

Zpracoval: Miroslav Černík


Názory hráčů

Mirek Král ( gólman)
Dnešní zápas bohužel nedopadl vůbec jak by jsme chtěli a tak trochu i počítali, naše neproduktivita v poslední době je něco neskutečného, musíme se z toho otřepat a jít teď už zapas od zápasu jen a jen lépe. Navíc v poslední době nemáme vůbec štěstí v koncovce.

Jirka Chalupecký

Hráli jsem dneska s papírově slabším soupeřem, kterého jsme měli přejet a jít slavit, ale to se nestalo, i když jsme byly snad 80% na jejich polovině, tak jsme nedokázali dát gól. Pokud chceme hrát vysoko, tak takovým soupeřům nemůžeme rozdávat body jak na běžícím pásu. Poděkování patří fanouškům, kteří za námi jezdí a my jim nejsme schopni udělat radost výhrou. ❤️🖤