Bospor Cup 2023 8. ročník turnaje st. žáků

Dne 5.2.2023 se naši starší žáci zúčastnili tradičního halového turnaje Bospor Cup v Bohumíně. Turnaj byl hrán formou každý s každým a pořadí určil bodový zisk ve výsledné tabulce.

Turnaje se zúčastnily zejména týmy z karvinského okresu (MFK Karviná, Bospor Bohumín, Lokomotiva Petrovice, Slovan Havířov, Slovan Záblatí), zástupce z polska (Gmina Lubomia), TJ Vratimov a naši starší žáci FC Ostrava-Jih

• FC Ostrava-Jih – Slovan Záblatí 1:3

Před posledním zápasem proti Záblatí (poslední tým tabulky) jsme měli v případě vítězství naději na druhé místo v turnaji ve které jsme věřili. Bohužel i přes herní převahu, velký tlak a nespočet šancí a střeleckých pokusů jsme díky nízké efektivitě v zakončení nezískali ani bod. Fotbal je někdy krutý.

Turnaj vyhrál domácí tým Bospor Bohumín, 2. místo obsadil zahraniční účastník Gmina Lubomia a bronzové medaile si odvezli žáci z Karviné. Náš tým přestože sebral body vítězi a porazil druhý tým tabulky, skončil na nepopulární 4té příčce. Děkujeme.