Trenérovo zhodnocení zápasu mužů hraného v sobotu 5. 11. 2022 od 14:00 hodin

Sestava: Dička – Němec, Leščák, Machala, Belina – Korbačka, Gaži, Gregor, Chrastina – Ondrášik, Šlosar
Střídání: 46. min. Belina – Stojan, 61. min. Chrastina – Janošec, 79. min. Korbačka – Chalupecký,79. min. Ondrášik – Hampel, 89. min. Machala – Konečný
Branky: 51. Šlosar, 65. Ondrášik
ŽK: 39. min. Němec, 68. min. Stojan.
Stručný komentář:
Po, výsledkově, nepovedeném utkání v Hati, jsme přivítali na našem hřišti v závěrečném, podzimním, utkání hráče Velké Polomi. Hráči v prvním poločase splnili pokyny z předzápasové přípravy, byli běhavější, důraznější a fotbalovější, než soupeř. Většinu utkání jsme měli herně pod kontrolou, soupeř hrozil jen z ojedinělých protiútoků. My jsme z herní převahy dokázali několikrát zahrozit, ale soupeřův brankář byl proti. Proto jsme se branky v první části utkání nedočkali.

V poločasové pauze, kdy jsme, ze zdravotních důvodů, museli střídat, byli hráči pochváleni za první poločas a byli nabádáni, aby soupeři nedali možnost vstřelit branku. Bohužel, poněkolikáté v této sezóně, jsme vyrobili, svým nedůrazem a nepozorností, velkou chybu, kterou soupeř potrestal vedoucí brankou. Po ní jsme se nepoložili a po vyvezení míče z našeho předbrankového prostoru, po krásném, dlouhém a hlavně přesném centru Radka Stojana se dostal za obranou soupeře k míči Marek Šlosar a nedal gólmanovi soupeře šanci a vyrovnal stav utkání. Následně jsme převzali utkání do svých rukou a po rychlé akci a velmi pěkné střele Mirka Janošce, stál Jakub Ondrášik na správném místě a dorazil, brankářem vyražený míč, do soupeřovy sítě a upravil tak stav utkání, na konečných 2:1, pro naše barvy.
Hráče chválím za přístup k utkání, bojovnost a nasazení a celkově za předvedený výkon. Kdybychom takový předvedli k některých nezvládnutých utkání … Kéž bychom na jaře předváděli podobné výkony.

Zpracoval: Miroslav Černík