Mistrovské utkání mužů – 19. 9. 2015 – sobota 16:00

Sestava: Maňák – Leščák, Pavlát, Strempek, Zima – Miklas, Gelnar, Mecner, Korbačka  – Toth, Gřunděl

Střídání: 50´ Kroupa J. za Korbačku, 62´ Kroupa P. za Totha, 68´ Ochvát za Gřunděla

Branky: 4´ Gřunděl, 16´ Gelnar, 22´ Korbačka

ŽK: 14´ Mecner, 19´ Toth, 33´ Pavlát, 72´ Zima, 80´Leščák

ČK: 49´Pavlát

Naše mladé mužstvo zatím tápe.

V utkání jsme rozehráli velmi dobře. Již v 22´ jsme vedli 3:1! Nic nenasvědčovalo, že bychom mohli prohrát. Ale zaváhání s rozehrávkou před pokutovým územím a zbytečná ztráta míče. Což znamenalo snížení na 3:2 a nalilo elánu soupeřovému týmu.

Zbytečný faul a vyloučení na začátku druhého poločasu nás srazilo k zemi. Zkušený soupeř vyrovnal a v početní převaze dokončil dílo zkázy. A tím další domácí ztrátu.

L. P.

Komentář ze stránek FC Vřesina.cz

Muži konečně zabrali i v utkání venku a vezou z Jihu 3 body. Velký obrat v utkání zařídil Tonda Hruzík. Domácí začali dobře a již ve 4´dal Gřunděl na 1:0. Tonda Hruzík však v 10´vyrovnal na 1:1. Domácí šli znovu do vedení v 16´brankou Gelnara 2:1.Ve 22´přidal Korbačka už třetí branku 3:1 a z vřesinou to vypadalo zle. Jenže den měl Tonda Hruzík a do přestávky snížil na 3:2 v 34´hry.Ve druhé půli fauloval Hlouška v šestnáctce Pavlát a penaltu v 50´proměnil Tonda Hruzík a završil tak hatrick. V 61´strhl vítězství na stranu Vřesiny Patrik Janita 4:3. Poslední branku dal v 90´Bohdan Pernica 5:3. Vřesina vyhrála zaslouženě a získala první tři body na hřištích soupeřů.