Hodnocení žákovských utkání v Krnově

Starší žáci

12.10.2024 FK Krnov – FCOJ 3:3 (1:1)

Sestava: Štork – Šíkl, Tvarůžka, Křižák, Romanenko, Masnica, Šporn, Gažik, Rataj, Melega, Kožušník, Ježík, Novák, Volný, Lyčka

Další venkovní zápas nás čekal první tým tabulky Krnov. Opět pro nás začal zápas dobře, když ve 2´min utekl Ondra Masnica a podél brankáře poslal míč do branky. Domácí byli v tu chvíli opaření, ale kluci toho nedokázali využít. V 10´min domácí vyrovnali a chvíli se i vyrovnala hra. Od poloviny poločasu už hráli jen domácí a nás od obdržené branky držel Maty Štork, který chytil 3-4 góly. Poločas skončil 1:1.

Druhý poločas začal tlakem domácích, ale tentokrát bez větších šancí. A tak jsme udeřili my. Byl to opět Ondra Masnica, který krásně obstřelil brankáře a vedli jsme 2:1. A aby toho nebylo málo, tak po dalším brejku to bylo 3:1 a kdo jiný mohl dát gól, než střelec zápasu Ondra Masnica. Chybělo 20 min do konce a domácí nás na svou polovinu moc nepouštěli. Sice neměli žádné velké šance, ale mačkali nás jako citrón. Necelých 10 min před koncem kopali roh a snížili na 2:3. Po tomto gólu domácí zvýšili ještě obrátky, ale pořád naše obrana fungovala dobře. Bohužel v nastavení se kopal roh proti nám a naše největší slabina se opět projevila a domácí vyrovnali. Zápas skončil 3:3 a po zápase jsme byli zklamaní, ale je nutno přiznat, že si domácí nezasloužili prohrát. Více mě mrzí, že u některých hráčů nevidím chuť bojovat a hrát.

Branky FCOJ: Masnica 3
Hodnotil: tr. Mlčoch

Mladší žáci

12.10.2024 Krnov – FC Ostrava Jih 3:1 (0:0)

Další zápas nás čekal v sobotu v Krnově.

Od první minuty byl náš výkon velmi slabý, hra hodně ustrašená. Soupeř nás nijak zvlášť nepřehrával, ale také nás nepustil do brankových příležitostí. Poločas utkání skončil nezvykle 0:0.

Do druhého poločasu jsme chtěli nastoupit aktivně. Bohužel nám to nevyšlo a celkem brzo jsme z rohu dostali branku na 1:0. Naše hra se vůbec nezlepšila a o deset minut později ze sporné penalty, jsme inkasovali branku na 2:0. Hru jsme se snažili více otevřít a zkusit si vytvořit gólové příležitosti, ale nic nám nevycházelo. To vedlo k brance na 3:0, kdy se soupeř dokázal uvolnit na levé straně obrany a prostřelil našeho brankáře. Nám už se podařilo pouze snížit na 3:1.

Bohužel, v tomto zápase nám to nešlo. Nic se ale neděje, důležité je se připravit na další utkání proti Bruntálu.

Branka FCOJ: Dombroš

Hodnotil:  Ondra