Hodnocení zápasu ml. žáků v Polance n. Odrou 10:1

FK Polanka n. Odrou – FC Ostrava-Jih 10:1 (4:0)

Sestava:1 Štork Matyas (B), 9 Gažik Tomáš, 23 Křižák Denis, 3 Masnica Ondřej, 4 Melega Marek, 5 Novák Šimon, 6 Pastierovič Sebastian, 7 Rataj Filip, 8 Šíkl Martin [K], 10 Tvarůžka Michal, 11 Tvarůžka Šimon, 12 Šebesta Dominik, 13 Lipták Maximilián, 14 Volný Matěj

Hodnocení zápasu: Toto utkání se nám hrubě nepovedlo. Nedůraz v obraně a nízká aktivita všech hráčů na hřišti, vedl už ve třetí minutě ke gólů na 1:0. Bohužel, ani potom se naše hra nezlepšila a vedlo to k dalším gólům a za 25 minut hry to bylo 4:0 a tímto výsledkem naštěstí pro nás skončil první poločas.

Bohužel i přes snahu povzbudit a motivovat hráče, se nám opět nepovedl vstup do druhého poločasu a po pěti minutách hry druhého poločasu, to bylo už 5:0. Poté se po chybě obrany a brankáře soupeře, dostal k míči hráč Ondra Masnica a snížil na 5:1. Bohužel chvilkové zaváhání soupeře jsme více nedokázali využit a demolice našeho týmu pokračovala dál. V rozmezí patnácti minut jsme dostali další čtyři góly a už to bylo 9:1. Zápas se už dohrával a v 59 minutě soupeř zaokrouhlil na konečných 10:1.

I přes náš hrůzostrašný výkon, je nutno uznat velkou kvalitu soupeře. Soupeř nás přehrával ve všech směrech a bohužel vše na co sáhl mu vyšlo. Pro nás to znamená jediné, a to se z tohoto zápasu co nejrychleji otřepat a pilně pracovat na trénincích.

Branka FCOJ: Masnica

Hodnotil trenér: Ondřej Žurek