Mistrovské utkání mladších žáků – 6. 6. 2015 – sobota 11:15

TJ Sokol Fryčovice – FC Ostrava-Jih  1:6 (1:1)

Sestava:

Bega – Janša Jar., Mihola, Hurník, Fiala, Pavlišinec, Walder, Dujsík, Pomiklo a Staš.

Branky: Dujsík 4, Fiala 2

Dnes další skalp a vítězství nad soupeřem s Fryčovic v dost náročném a úmorném počasí. 1. poločas byl dost utrápený, kluci si vypracovali dost šancí, ale bez gólového efektu. Tak museli v druhé půli zabrat, což se jim podařilo hned v úvodu druhé půle, kdy vstřelili 2 góly. Potom se už dohrávalo v klidném tempu, takže klukům díky, že sebrali síly a protáhli jarní sérii bez ztráty bodů Fryčovice vs. Ostrava-Jih 1:6 góly Alex Fiala 2 a Marek Dujsík 4.

Příští týden zajíždíme do Bruntálu, kde se utkáme s vedoucím týmem. Který zvítězil ve všech utkáních soutěže. Odjezd autobusu v 7:45 od bývalého hřiště NH, těšíme se na vaší účast.