FK Kopřivnice – FC Ostrava-Jih 2:5 (1:2)

sestava: Bega – Pavlišinec, Jamka, Janša J. – Dujsík, Pytlík, Staš – Pomiklo D.

střídající: Vozňák, Cimmer

branky: Dujsík 4, Pytlík

hodnocení trenéra Bláhy:

Utkání začalo celkem opatrně ale v 10 minutě po pravé straně utekl Dujsík narazil si s Pomiklem a prostřelil brankáře.V13 minutě po chybném signálu z rohu utekl do brejku domácí útočník a až v našem vápně ho zastavil Dujsík. penalta a 1:1. Do poločasu jsme stihli ještě dát na 2:1 po vybojovaném míči Pytlíkem ve středu pole a krásné střele Dujsíka Druhý poločas začal svižnějším tempem z obou stran. Domácí hned v úvodu po střele z dálky a teči stopera Janši vyrovnali. Potom už jsme hráli jen my. Spoustu šanci jsme neproměnili, ale zápas jsme bojovným výkonem strhli na svou stranu. Dujsík přidal ještě 2 kousky a Pytlík jeden. Musel jsem kluky pochválit.

SK Slavia Třebovice – FC Ostrava-Jih 3:8 (1:4)

3. 9. 2014 – středa 15:30

střídající: Walder, Cimmer

branky: Dujsík 5, Pytlík 2, Janša

Sestava byla obdobná, jen místo nemocného Vozňáka přišel Walder. Hned v úvodu bylo jasné, kdo bude určovat utkání. Spoustu šanci jsme neproměnili, ale po 2 gólech Dujsíka, Pytlíka a Janši skončil poločas za stavu 1:4. O poločase jsem kluky pochválil, ale zdůraznil jsem, že je před námi ještě poločas utkání a dají do toho vše. Soupeř si také vytvořil několik šancí, ale po naších chybách a nedůslednosti nám dal ještě 2 góly. Kluci nakonec přidali ještě nějaké branky a druhá výhra byla tady 8:3.