FK Nový Jičín – FC Ostrava-Jih 3:1 (2:0)

9.10. 2014 – neděle 10:45

sestava: Bega, Pavlišinec, Walder, Dujsík, Pytlík Michal, Staš, Pomiklo Daniel, Fiala, Mihola.

branky: Pomiklo

Hodnocení trenéra Bláhy:

Dobry den, zavítali jsme na půdu Nového Jičína. Hned ráno jsem se dozvěděl, že se musím obejít bez dvou hráčů základní sestavy Janši a Jamky ze zdravotního důvodu. Věděl jsem, že to bude těžký zápas. Myslím si, že celý zápas byl velice vyrovnaný šance na obou stranách. V5 minutě jsme prohrávali 1:0 po nedůslednosti na levé straně. V 15 minutě domácím pomohl rozhodčí, který si vymyslel penaltu a domácí hráč s přehledem proměnil. Poločas bohužel zakončil 2:0 pro domácí. V druhém poločase ve 40 minutě byla vyslána střela z dálky, bohužel náš gólman ji neudržel a dorážku do prázdné brány nebyl žádný problém. Kluci bojovali, snažili se a po super samostatné akci Pomikla jsme vstřelili aspoň jednu branku. Bohužel utkání skončilo 3:1 pro domácí Jičín.

FC Ostrava-Jih – MFK Kravaře 1:6 (0:4)

15.10. 2014 – sobota 11:45

sestava: Bega, Pavlišinec, Pytlík, Walder, Fiala, Hurník, Dujsík, Pomiklo   Staš, Mihola, Vozňak

branky: Pytlík

Dobrý den, 25. 10. 2014 jsme doma přivítali Kravaře. Moji dva hráči se bohužel ještě nedali dohromady tak jsme se museli obejit bez nich. Zapas, byl velice aktivní i pro oko diváka, ale bohužel ne s kladným výsledkem pro můj tým. Shrnu to tím, že naši hráči hráli a soupeř dával góly. Fotbal se hraje na branky, a když na ni nevystřelíme tak nedáme samozřejmě gól. Šance tam rozhodně na to byly ale i to štěstíčko nám chybělo. Soupeř byl velmi kvalitní a všechny své branky si zasloužil a hezky připravil. Konec utkání byl za stavu 1:6. Mrzí mě to, že až tak velkým rozdílem jsme prohráli.